Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az idősebbek vonzanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebbek vonzanak?

Figyelt kérdés
Amióta vége lett az első kapcsolatomnak rájöttem hogy nekem az idősebb férfiak jönnek be (nem a pénzük miatt) egyszerűen tetszik a határozottságuk és a gondoskodásuk meg hogy nem olyanok mint az óvodások (mint az osztályom nagy része) . Egyszerűen annyira nem tartozom ebbe a korosztályba szerintem . Nem megyek inni minden hétvégén , nem beszélek csúnyán , nem teszek fel magamról csücsörítős képeket , szeretek olvasni , és mellesleg bunkó sem vagyok . 18/L
2014. nov. 1. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Mert szokasos tini vagy aki erettnek hiszi magát.
2014. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogyne , végülis te ismersz engem es tudod milyen vagyok így látatlanban
2014. nov. 1. 21:56
 3/17 anonim válasza:
0%
17/L vagyok és nekem most ért véget egy fél éves kapcsolatom a 40 éves párommal. Semmi furcsa nincs ebben. Ahogy mondod, érettebben, magabiztosabbak mint a korunkbeli "férfiak". Kiskoromtól fogva az idősebbekkel tudtam játszani, beszélgetni stb. Soha nem volt korombeli barátom/barátnőm, inkább 10 vagy 20 évvel idősebbekkel haverkodtam és létesítettem kapcsolatot.
2014. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pontosabban hány évesek vonzanak?
2014. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Minden tini ilyen.


"Én nem vagyok olyan mint a korosztalyom"

2014. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem igaz , annyian csak rinyalnak de én ezt nem csak gondolom és hidd el ha beszélnél velem egy két sort más lenne a véleményed
2014. nov. 1. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Bszélgetni privátban lenne kedved ? Idősebb pasi vagyok,30 felet.
2014. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Perszepersze
2014. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezt a szerencsét engem meg pont a 18 évesek vonzanak.

:DDDDDDD

38/F

2014. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem az hiányzik hogy valakivel egy jót tudjak beszélgetni es hogy nevettessen meg a pasi . Persze nem a begerjedt öregekre gondolok hanem egy kedves , vicces férfira , nem egy részeg , bunkó velem egykorúra
2014. nov. 1. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!