Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "kifizetődő" ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "kifizetődő" ha a pasimmal éjjel nappal együtt vagyunk!?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt,jól elvagyunk napközben(együtt dolgozunk),és este is tökéletes minden!
2010. jan. 26. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok olyanok, hogy rá tudtok unni dolgokra, akkor örüljetek egymásnak. Attól meg ne féljetek, hogy így hamarabb "megszokássá" válik, ha hajlamosak vagytok rá, úgyis ez lesz a vége.
2010. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz,nem is gondoltam még arra,h hajlam kérdése lehet!Csak mindenki azt mondja,h majd megunjátok,majd meglátjátok!Elvégre felnőttek vagyunk,el tudjuk dönteni! ESETLEG VKINEK ILYEN TAPASZTALAT???
2010. jan. 26. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki más.

Nekünk az jön be, hogy napközben külön vagyunk(munka), késő délutánra pedig hazaérünk és együtt töltjük a többi időnket. A hétvége pedig teljesen a miénk. Ha mindig együtt lennénk, bezárva érezném magam, kell a külön töltött idő, amikor a hobbimmal foglalkozom, és akkor nem arra vágyom, hogy a párom a vállam fölött átnézve lesse, hogy mit csinálok.

2010. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiváló, akkor semmi gond. Ha nektek ez így megfelel, akkor minden a legnagyobb rendben.


Különben is hülyeség ez a "meg fogjátok unni egymást"-maszlag, fel nem fogom, miért olyan népszerű mégis. Elvégre ha jó a kapcsolat, abból előbb-utóbb házasság lesz, de legalábbis együttélés mindenképp, és jó eséllyel család - vagyis gyerekek is, akiket ugye fel is kell nevelni, tehát még több lesz az együtt töltött idő... de ez így természetes, könyörgöm!!! Mit kell ezen rinyálni, hogy "megunják egymást"...? Ha megunják egymást valaha is, akkor vagy eleve nem illettek össze, vagy/és menet közben nem figyeltek oda eléggé egymásra. De ha mindkét feltétel adott (márpedig értelmes embereknél ez alap, azt hiszem), akkor eleve kizárt a "megunás".

2010. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Nézd,az természetes dolog,hogy a szerelem x idő után átalakul szeretetté és kötődéssé.ha két ember összeillik,és szeretik egymás közelségét,akkor ez nem okozhat problémát.Nyilván kell némi külön eltöltött idő is,de gondolj bele,ha egyszer szeretnétek összekötni az életeteket,akkor majd rengeteg időt fogtok együtt eltölteni,és sok évet együtt leélni,ahogy előttem írták.Ha igazán szeretitek egymást,ez nem okozhat gondot.Egyébként ez az ,,úgyis megunjátok egymást" duma szerintem a besavanyodott,és irigy emberek szövege.Ha két ember megunja egymást,az azt jelenti,hogy nem egymáshoz való,és létezik számukra jobb partner is,mint aki mellettük van. (Lesz még egyébként rengeteg problémátok,és súrlódásotok az Életben,de a problémák elől nem elfutni kell,hanem megoldani őket!)
2010. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van,és köszönöm,h ilyen normálisak vagytok!Kellemesen csalódtam!Voltak már nagy veszekedések,de mindig meg tudjuk beszélni,és odafigyelünk egymásra!Álomkapcsolat féle ez,egyezik az izlésünk,véleményünk,világrendünk,hobbink!Kölcsönösen imádva szeretjük egymást!Nem vagyunk már tinik,én 24,Ő 28...!Mégis olyan mesés minden!Minden kedves embernek ezt kívánom,ilyen férfit,iylen kapcsolatot!
2010. jan. 26. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok Neked,és még sok boldog együtt eltöltött évet kívánok Nektek! :-) Egyébként én is egy nagyon rendes embert fogtam ki,nagyon jól kijövünk.Természetesen vannak vitáink,de hol nincsenek?Ilyenkor meg kell beszélni a dolgokat,és ha esetleg kihűlőben van a kapcsolat,akkor meg kell próbálni megmenteni,és életben tartani.Egyébként Te is értelmes,normális gondolkodású nőnek tűnsz az írásod alapján.Ne foglalkozz az irigy,életunt emberekkel! :-)
2010. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este elgondolkodtam azon,h akik ilyeneket mondogatnak: majd megunjátok egymást,nem kéne együtt lenni ennyit,Valóban mind unott emberek,párkapcsolat téren pedig főleg!Szinte megpróbálják belénk magyarázni,h ez így tényleg rossz!Talán ezek az emberek nem hisznek az igazi szerelemben,abban,h valakik sok idő után is rajongva szeretik egymást!Nekik valóban fura lehet,h minden adandó pillanatban egymás kezét fogjuk,cirógatjuk egymást,és úgy öleljük egymást ,mintha 1000éve nem láttuk volna a másikat!Olyan rövidke ez az élet,jobban kellene becsülni a körülöttünk lévő dolgokat!!Minden embernek meg kellene találni a párját,azt az embert,aki napról napra jobbá teszi a lelkét!Akkor talán nem lenne ennyi rossz,unott ember!Minden este elalvás előtt hálát adok,h megtaláltam a páromat, a lelkemben olyan jó érzéssel alszom el és ráadásul a karjaiban,h ez mindennél többet ér!Sok ember csak a felszínes dolgokat hajszolja: műhajat rakatok,mert a bnőmnek is az van,veszek egy új gatyát,mert most ez a divat, a hétvégéi buliba vajon melyik ruhámat vegyem fel a sok száz közül...!?De minek!?Tanuljuk meg az egyszerű dolgokban is meglátni a szépet,és megtalálni azt az embert,aki olyannak szeret....amilyenek valóban vagyunk!!!Minden kedves embernek ezt kívánom!Az előttem szólóknak pedig szívből,h nagyon sokáig tartson nekik ez!A sok jó emberrel a világ is jobb lesz! :)
2010. jan. 27. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!