Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves srác összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves srác összejöhet egy 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nincs zaklatás, mindketten akarják, szeretik egymást, és nincs köztük szex.

2014. okt. 31. 17:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért vagyok szerencsétlen, mert őt szerettem meg? Tudom hogy fiatal, és tudom hogy éretlennek tartjátok, és engem lehet hogy hülyének, de benne találtam meg mégis azt, amit másban nem...
2014. okt. 31. 18:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Most egy 13 éves lányról beszélsz. 17 éves létedre. Sok boldogságot, annál kevesebb utódot kívánok!
2014. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Konkrétan leírtad miért vagy szerencsétlen. De én így fogalmaznék: egy 13 éves KISLÁNY agyi szintjén állsz, amire én nemlennék büszke.

2014. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy osztalytarsam 13 evesen jott ossze a 17 eves baratjaval..es koszonik szepen,immar 3 eve boldog kapcsolatban elnek.:)

(Eleinte a srac nem akarta a kapcsolatot a kor kiatt,aztan beadta a derekat es latod,nagyon jol sult el:D)

2014. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne hallgass másokra ha tényleg szereted őt állj oda vele a szülei elé és kérdezd meg járhatsz-e a lányukkal biztosan megengednik.Nem hibáztatlak a 12-13 kiscsajok annyira édesek :) 16/f
2014. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Írtani kéne a fajtádat!

2014. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!