Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 éves srác összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves srác összejöhet egy olyan csajjal aki lassan 16?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

összejönni összejöhet csak az a baj,hogy a lányok hamarabb érnek mint a fiúk ÁLTALÁBAN.És ez a 3év szerintem elég sok.De ha szeretitek egymást és ez nem zavar,akkor oké,igen:)

De én szerintem így ez sok,az is tök más lenne ha a csaj lenne 13...mert így lehet,hogy nem vagy elég érett a csajhoz.

14/L

2009. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szeva tesa!

Hát egy kicsit para, egy 15-6 éves lánynak kicsit ciki egy 13 évessel járni, ezt nem bántásként mondom, nehogy félre érts. A barátnői cikizni fogják, és a fiúk is. Attól függetlenül, hogy helyes vagy, izmos stb.


Am 16 vagyok és fiú. Persze lehet, hogy olyan a lány, hogy nemérdekli a korkülömbség, és a barátai sem olyanok, h ezért bántsák. Talán megér 1 próbát. hajrá ;)

2009. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok, és én még egy 14-15 éves fiúval se nagyon jönnék össze.:/ Csak ha nagyon bejönne. Olyan pedofil érzetem lenne. Ha a csaj szeretné, akkor semmi akadálya, akkor simán összejöhettek, de ha nem szeretné, akkor ne is erőltesd, mert abból jó nem fog kisülni.

16/L

2009. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés.. 16 éves lány vagyok és egy 15éves srácra rásem nézek, viszont VAN olyan 13éves ismerősöm, akire azt mondom 'ha 3évvel idősebb lenne akkor jujj milenne.. ' :D és ez nem csak külsö alapján, hanem azért, mert igencsak értelmes a srác! Szóval ez egyén függő...
2009. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát ha szeretitek egymást, akkor a kor nem számít semmit (esetleg csak 1 kicsit)!=)
2009. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt 13 évesen 16 éves barátnőm :)

Szóval van esélyed :)

2009. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem lassan vagyok 16, hanem inkább már lassan 17, de nem jönnék össze még velem egykorú sráccal sem... Éretlenek, nem lehet velük semmi értelmesről beszélgetni, teljesen más általában az érdeklődési körük. 13 évessel meg pláne nem...Nem bántás, de ez például nekem ciki lenne, az öcsém 12 éves... :D
2009. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!