Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem anyukámat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem anyukámat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
16 éves múltam, és már régóta együtt vagyok a barátommal. Anya nem tudja, hogy már leeküdtünk egymással. Van két nagyobb tesóm (32 évesek), és az egyik a nővérem, aki elsőként a férjével feküdt le, amikor 19 éves körül volt. Anyának, ha csak megemlítem a szex témát, már rögtön ordibál velem, hogy majd csak azzal feküdjek le, aki a férjem lesz, mert majd ha esetleg szakítunk, akkor majd hogy fogok tudni a szemébe nézni a srácnak. Mit tehetnék annak érdekében, hogy megtudja, hogy együtt vagyunk már szexuálisan is, és hogy megengedje, hogy együtt aludjunk? Nagyon maradi felfogású sajos. Segítsetek!:(
2010. jan. 25. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ne mond meg neki, és kész.
2010. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Amúgy a családi kapcsolat sem jó nálunk. Anyáék már 5 éve nem beszélnek egymással. Ennek lehet vmi köze hozzá?
2010. jan. 25. 20:29
 13/24 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok, mellesleg az együttalvás nem minden esetben jelent sex-et és ezt sok szülő nem képes elhinni a gyerekének :S

Bocsi, ezt csak megjegyeztem, tudom hogy nem tartozik az értelmes válaszok közé :)

2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
24%
Én sunáznám!
2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

fuhh, sanszos dolog... én szüleim is maradiak, de szerencsére nem ennyire. én azt tudnám javasolni, hogy beszélgess sokat anyukáddal, mutasd meg neki, hogy érett vagy egy komoly kapcsolatra és hogy tudsz dönteni az életedről. nem lesz könnyű és valószjnűleg nem is fogja rögtön elfogani hogy a kislánya elkezdett felnőni.

én anyukám 8 hónapos kapcsolatomnál nem engedte hogy a srácnál aludjunk mert "hogy fogok az anyja szemébe nézni" nem mintha sokat változtatott volna az a dolgon, hogy kinél alszunk. de exem anyja iszonyat jó fej volt, és beszélni akart anyukámmal, hogy elfogadja a dolgokat, de sajnos nem került rá sor, megoldottuk úgy hogy egyikünknél se volt otthon szülő és náluk aludtam (mellékesen nálunk akkor nem volt szex, csak együtt aludtunk) végül akkor fogadta el teljesen a dolgokat, mikor távkapcsolatom lett és hát 200 kmről nehezen mentem volna haza este aludni =)

lehet hogy nálatok is egy családi nyaralás/telelés is jó próbálkozás lenne párod szüleivel.

2010. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Időközben nem az uccsó vagyok, bocsi XD
2010. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Uh ez tényleg nehéz ügy. Szerencsére az én szüleimnek mindent el lehet mondani. De kivételesen azt tanácsolom én nem mondanám el a helyedben, mert ha tényleg annyira maradiak akkor nagyon csúnyán össze is veszhettek. Azt meg nyilván te se akarod azért. Nem szeretem a hazudozást de ez egy tipikusan olyan helyzet mikor pont a szülő hozza olyan helyzetbe a saját gyerekét, hogy ne legyen más választása.


21/N

2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem akarunk mit feltétlenül szexet az együttalvásnál. Miért nem képes elviselni, hogy lassan felnövök?
2010. jan. 25. 20:35
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem is merem neki felvetni, hogy együtt szeretnénk aludni.
2010. jan. 25. 20:37
 20/24 anonim válasza:

Nyugodj meg,úgyis el kell fogadnia ezt a helyzetet,mert a lánya vagy és szeret téged.Főleg ha látja,hogy mennyire kötődtök egymáshoz.

A mi esetünkben is kicsit konzervatívan állt anyukám a dolgokhoz,de aztán egyik nap az ő kicsi lányára rányitott,ahogy titokban volt úgy együtt a barátjával.Azóta már másképp kezeli a helyzetet,sőt tabit is szedhetek.Kitartás!

2010. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!