Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem anyukámat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem anyukámat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
16 éves múltam, és már régóta együtt vagyok a barátommal. Anya nem tudja, hogy már leeküdtünk egymással. Van két nagyobb tesóm (32 évesek), és az egyik a nővérem, aki elsőként a férjével feküdt le, amikor 19 éves körül volt. Anyának, ha csak megemlítem a szex témát, már rögtön ordibál velem, hogy majd csak azzal feküdjek le, aki a férjem lesz, mert majd ha esetleg szakítunk, akkor majd hogy fogok tudni a szemébe nézni a srácnak. Mit tehetnék annak érdekében, hogy megtudja, hogy együtt vagyunk már szexuálisan is, és hogy megengedje, hogy együtt aludjunk? Nagyon maradi felfogású sajos. Segítsetek!:(
2010. jan. 25. 20:17
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*lefeküdtünk.

Amúgy félek elmondani neki:(

2010. jan. 25. 20:20
 2/24 anonim ***** válasza:
Szegénykém.:( Nagyon rossz lehet. Én nem merném elmondani, mert mi van, ha utána elkezd velem balhézni és még tiltana is tőle, de te ismered és te jobban tudod, hogy hogyan reagálni. Ha elszeretnéd mondani legegyszerűbb, ha leülsz vele beszélni. Ha tényleg elmerted neki mondani majd írd le mi történt, mert érdekel. Sok sikert!:S 16/L
2010. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mond meg nki, aztán majd csak beletörődik.:)
2010. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is hasonló problémáim vannak anyukámmal, ő 18 éves korom előtt nem engedi. Esetleg azt tudom tanácsolni, hogy ha jóban vagy velük, a testvéreiddel beszélj erről. Talán ők segíthetnek abban, hogy anyukád ne legyen ilyen szigorú. Szorítok neked.
2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A tesóim is ugyan ezen az elven vannak:S
2010. jan. 25. 20:23
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elzárkózik,lehet jobb,ha nem is tudja.Nagy botrányt csaphat.
2010. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De oylan rossz érzés, hogy titokban lehetünk csak együtt, meg hogy nem engedné meg az együttalvást:(

Titokban aludtam nála egyszer...

2010. jan. 25. 20:24
 8/24 anonim ***** válasza:

Én anyum is maradi ilyen téren, engem is visszatartana, pedig már 19 vagyok :S

Persze tisztában van vele hogy ez az én döntésem nem az ővé. Ezt kéne anyukádnak is megmondanod. Ez a te/ti döntésetek, ő nem dönthet erről helyettetek. Ha látja hogy szeretitek egymást egy idő után talán változni fog a véleménye. Nálunk az elején nagyon "tiltotta" volna, most már odáig jutottunk hogy, szóljak neki ha szeretnék majd fogamzásgátlót szedni. Szóval idővel, majd változik a véleményük, sztem nem fognak a "csak a férjeddel sexelhetsz" álláspont mellett maradni.

2010. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten érthető,h anyukád aggódik.Sajnos a korosztályod nagyon lazán kezeli a szexet,ezt valószínűleg ő hallja,olvassa innen-onnan.Még kicsit gyerek vagy,ha nem is érzed magad annak,anyud csak meg akar óvni a csalódástól-legalábbis ez jön le abból,amit leírtál.Lehet,h komoly vagy,de a szülők akkor sem fognak még felnőttként kezelni ebben a korban és egy kicsit igazuk is van,ilyenkor még törékenyebbek a párkapcsolatok mint később.Szerintem ha látja,h szeretitek egymást(ha tényleg így van)akkor nem lesz ebből gond,én a helyedben azt csinálnám,hha elmegy hozzád a barátod,kicsit beszélgessetek hármasban anyuddal,ismerje meg jobban,h milyen fiú és utána engedékenyebb lesz.
2010. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1. megmondod és kapsz egy büdös pofontt. 2 megmondod és egy ideig haragud fog rád.. 3. megmondod és megbántotd hogy nem halgattál rá.. 4. nem mondod meg és titok marad.. csak ügyeljetek. hoy az is maradjon mert egy Al Bundy-s aranyköpést idézve " az csaló csupán akit elkapnak..:)"
2010. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!