Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem értem anyukámat, most...

Nem értem anyukámat, most akkor mindig ilyen marad? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,kb 1 éve a homlokom miteszeres,és néha jelennek meg itt ott pattanások,amit ki lehet nyomni. az orromon vannak még fekete kis pöttyök ,de azt sem tudom kinyomni,csak közelről látni egyébként. nem használok az arcomra SEMMIT,anyukám szerint: "-minek? úgyse használ semmi,-ugyanilyen marad a homlokod,-másnak sokkal rosszabb,-ez a serdülés miatt van,majd egyszer elmúlik!"

TUDOM hogy serdülés,de engem ZAVAR! mert az osztályba nem mindenki pattanásos,és énse szeretnék az lenni:( tesómtól örökölhettem mert neki pattanásos még az arca,de neki az egész,és tágak a pórusai,és az enyém nem olyan vészes,ő ment bőrgyógyászhoz ma,és kapott gyógyszert,énis elmehetnék bőrgyógyászhoz ? segítene a gyógyszer? használjak valamit az arcomra ? ha igen mit?vagy szerintetek is felesleges? elmúlik ez?

köszönöm


2010. aug. 10. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menj nyugodtan dokihoz, meg kozmetikushoz és használj valami problémás bőrre való tonikot és hidratálót...anyádnak nagyon nincs igaza
2010. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a gyógyszertárba Aknesol pattanástalanítót.

Ez nagyon jó és már 2 nap után látható a javulás.

A mitesszer meg nem múlik el magától. Menj kozmetikushoz.

2010. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én baba szappannal mosom meg az arcom reggel és este, nagyon szépen helyre jött az arcom. Nem hittem benne, de szerencsére használ. :-)
2010. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszcsi mindenkinek!:))
2010. aug. 11. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég durva lenne, ha Te a tesódtól örökölnél valamit is (maximum anyagi dolgokat tudsz). Ugyanis akkor nem a tesód, hanem az apád vagy anyád lenne... :)
2010. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a bőrgyógyász ezt ajánlotta ( vény nélküli)

[link]


nekem bevált (:

2010. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!