Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszem egy sraccal akkor ezzel eltudom erni hogy belem szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy csavo aki nagyon bejon de nem akar jarni velem csak talizgatunk mert nem akar komoly kapcsolatot. Szeretne hogy lefekudjek vele. Kozottunk lelki kapcsolat is szovodott.Es nem tudom hogy mit tegyek.Sokaktol azt halottam hogy ugy meg tudsz fogni egy pasit ha lefekszel vele de ez tenleg igaz?Kivancsi lennek a fiuk velemenyere hogy ok mar szerettek bele olyan lanyka akivel lefekudtek?Vagyis hogy azert szerettek bele mert lefekudtek vele.(amugy 18 vagyok)
2010. jan. 25. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha megkérdezed tőle hogy "belémszeretnél ha lefeküdnénk?" akkor igent fog rá mondani majd szex után megszökik, és másnap letagadja hogy ismer
2010. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ennyi eszed van? Az a vicc jutott eszembe: Jancsi és Juliska ülnek a kádban, Juliska megszólal: "Jancsi, tényleg elsüllyedek, ha kihúzod az ujjad?"
2010. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább menekülnék utána tőled, ha ilyen könnyen odaadnád magad. Amúgy én eddigi barátnőimbe úgy szerettem bele ,hogy még csók sem volt köztünk. Miután szerelmesek voltunk és összejöttünk , jöttek a dolgok szépen sorban. Szerintem így van rendjén. Attól,hogy egy lány odadobja magát ,attól nem leszek még belé szerelmes.
2010. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz gyerekkel, azonnali szexel nem lehet fiút megfogni. Nem is kell fiút megfogni, olyannal kell járni aki szerelmes beléd magától. 18 évesen több eszed is lehetne. De csináld csak, szerzel a fiúnak egy-két jó órát, te meg majd sírhatsz utána és még azt fogod visszahallani hogy ribi vagy... El kell fogadni, hogy nem lesz mindenki a tiéd.
2010. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
EL!:) Minél jobban kefélsz, annál jobban fog szeretni! Ha van anál, akkor meg tuti nyerő vagy!:)
2010. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem biztos ^^
2010. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beléd szeretni nem fog tőle, max megtartani tudod sok szexel. Bár ha így megmondta hogy nem akar komoly kapcsolatot akkor valószínűleg fűvel fával dugni fog még.
2010. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer belém meg attól zúgott egy srác,h nem jöttem vele össze,de volt mégis h ott aludtam nála,és tiszteletbe tartotta a dolgot,azt mondta ok akkor csak simán legyünk barátok-persze ő attól mégjobban szeretett...aztán végülis 1x összevesztünk piásan és mondtam h inkább smároljunk...reggel meg azt vettem észre h elkezdtünk szexelni...feküdtem ő rámmászott és hagytam..hát innentől rosszabb lett,mer mégjobban megszeretett...aztán mégis kidobott... csak úgy nem is keresett egyszercsak...pedig még a közelbe is költözött:D na azóta is parázok h mikor futunk össze,vagy leskelődik-e utánam...

Így akarjad magad megszerettetni bárkivel is:D

2010. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
en nem most ismertem meg a sracot hanem mar 2 eve ismerem
2010. jan. 25. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
...hmmm...szerintem elviselné, ha megtennéd neki ezt a szívességet...de ettől nem fog beléd szeretni...Bár! próba-szerencse...legrosszabb esetben is volt egy kósza numerája a srácnak...
2010. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!