Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt éltek egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek egy nővel, milyen ápoltsági szintet vártok el tőle? Mi az ami kiábrándítana?

Figyelt kérdés
Milyen ruhában legyen otthon, miben aludjon? Nadrágot és melltartót is naponta tisztát vegyen fel? Reggel vagy este fürödjön/tusoljon, vagy esetleg többször is? Mit gondoltok ha menstruáció alatt nem szőrtelenít, se lábon, se intim környéken, mert azt az időszakot bőrpihentetésre nevezte ki?
2014. okt. 17. 22:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
vargaviktor, nem tom te milyen lepukkant proli közegben élsz, de remélhetőleg messze tőlem.
2014. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Na, azt én is remélem hogy tőlem jó messze van. :D Azért van alap higiénia. Viktor, nem tudom hogy te milyen lányokat ismersz, de valószínűleg igénytelen környéken élsz. Alap hogy nem megyek el itthonról fogmosás nélkül, de általában van nálam rágó (és ezzel nem vagyok egyedül). Szaros segg, kajamaradékoktól díszelgő fog? Nem, valahogy nem tudom elhinni hogy mindenki ilyen. :D Láttam már olyan férfiakat - nőket, akik láthatóan nem mosnak fogat, de azért nem minden második embert érint a dolog.
2014. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Meg azért ismerjük be, amennyire lohasztó ha a másik koszors-büdös, a ló másik oldala se sokkal jobb.


Nem véletlenül létezik a zsebkendővel fogja meg a farkat kifejezés, és nekem pl. tuti nem kéne olyan csaj, aki csak és kizárólag rögtön fogmosás és három domesztoszos szájöblítés és gondos fogselymezés után hajlandó csak megcsókolni.


Vannak szituációk, amikor a spontán dolgok kerülnek előtérbe, és ilyenkor ha a másik hirtelen megtorpan, hogy jó, várjál, akkor most én lefertőtlenítem a kis hátsómat, az meg is ölte a pillanatot.

Persze ha mondjuk egy egész estés bulizás után jön ránk a hangulat, akkor érthető okból közös zuhanyzással kezdjük.


Szerintem az arany középút az, ha van egy olyan alap higénéd ami vállalható, de nem liheged túl a dolgot.

2014. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 viktorvarga ***** válasza:
most ez rosszul esik itt valakinek?vagy magára ismert valaki?mert nemértem miért kel engem oltogatni.én csak leírtam a tapasztalataimat.
2014. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Viktor, szerintem senki sem oltogatott, csak leirtuk hogy felenk azert nem ilyen a tobbseg. :)
2014. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én meg azt tapasztalom, hogy normális ember ügyel a külsejére és normális mértékben karban tartja azt. és ez nem feltétlen arányos az iskolai végzettségével, a legdurvább görényekhez pont egyetemi koleszban volt szerencsém, a 8 osztályt végzett nagyim meg világ életében igényes volt magára...és igen, heti egyszer mosott hajat.


Ha túlmosdasz, az is káros. Kiszárad a bőröd, aztán pancsolhatsz vegyi anyagokban, hogy újra puha legyen. a vegyi anyagok meg jól belepállanak és mehetsz megint fürdeni. Gratula. Ugyanez a hajra is igaz, már ott tartunk hogy ilyen pakolás meg olyan spré, már a balzsamból is liternyi kell, mert napi kétszer mossuk a hajat ész nélkül.

2014. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mennyi igénytelen ember képes itt össze gyűlni
2014. okt. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!