Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért piszkált ilyenekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkált ilyenekkel? Mit gondolhatott akkor?

Figyelt kérdés

A barátommal alkalom adtán elmegyünk a Mekibe kajálni.

Amikor sült krumplit eszünk, akkor mindig bohóckodunk, a szivószállal meg mindig hülyéskedünk.

Ma is kajáltunk, és elkezdett piszkálni, elöször csak lájtosan, aztán egyre jobban oltott, félre érthetően.

Pl. ettem a krumplit, és elkezdte mondani mosolyogva: "Mivan Kincsem, te a végét fogod és két újjal?" vagy ittam a kólát és összeharaptam a szívószálat erre Ő: "Ja, hogy te össze harapod a végét? Az fáj!!!"

Vagy haraptam a szendvicsbe és: "Mindenre igy koncentrálsz? Nagyra tudod nyitni a szád"

Aztán meguntam és visszaoltottam, szép lazán. És ittam egy uccsó kortyot a kolábol erre mondja: "Óvatosan, nehogy félre nyeld, szép lassan nyeld le"

Vagy hogy :"Látom, jó a szájmunkád, óvatos vagy"

Kicsit rosszul estek ezek, de nem mutattam... de élvezte hogy vörösödök.

Tudni kell, hogy Ő 19, én 16 vagyok és szűz, ezt tudja is.

Alapjában nem bunkózik velem, szeret, és még semmi OLYAN nem volt köztünk.

Légyszi ne írjatok bunkót... Köszönöm.


2010. jan. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Oltogat a srác, bár még szerintem nem sok értelme van. Ráadásul ez a zavarba hozás sem mindig jó, mert teljesen kezdő vagy és el is veheti az önbizalmad. Legyél nyugodtan karakán és válaszolj vissza, húzd egy kicsit, idegesítsd fel, majd meglátod mi lesz a reakció:)
2010. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem viccelt veled, én bizt nemvenném ezeket komolyan.

21/L

2010. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Biztos nem akart rosszat, azt akarta hogy vissza oltsak.

Csak kicsit rosszul estek... vagyis furán éreztem magam... és tényleg nagyon zavarba jöttem, bele is pirultam...:$

De legközelebb majd direkt csinálok valamit, és énis idegesítem Őt.:)

Köszi, akkor nem veszem magamra:)

2010. jan. 23. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem ebből az jött le hogy mennyire vagy ráhangolódva a "témára" gondolta hátha összejön de ez csak az én véleményem 16/F
2010. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hátha összejön? A mekibe?:)
2010. jan. 23. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyértelműen utalt arra h sz_pd le...

háth nem hinném h ott....de kitudja...xD

2010. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!