Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenekkel zsarol illetve fenyeget. Mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Roppant-túl sajnálom,hogy idáig fajult a dolog mert tényleg bizalom gerjesztően indult a kapcsolat.Az a helyzet,hogy a barátnőm azzal zsarol,hogy kitálal szüleimnek,hogy nem iratkoztam be főiskolába(az eredeti verzió az,hogy halasztok egy évet megcsinálom a nyelvvizsgát és ebben az 1 éveben dolgozok)és azzal fenyeget,hogy rám uszítja a rendőrséget olyan indokokkal,hogy bántalmaztam,gátolom a személyes szabadságában és a kedvencem,tönkreteszi az életem és a családomét is ha nem teszem azt amit ő mond magyarul,nem ellenkezhetek,az van amit ő mond stb..Mivel rájöttem,hogy mekkora nagy szarvas hibát követtem el azzal,hogy nem iratkoztam be így ismét jelentkeztem főiskolára meg is csináltam a nyelvvizsgát,hogy több pontom legyen,de erre ő azt mondta,hogy mivel ismeri a dékánhelytettest el tudja intézni,hogy ne vegyenek fel még ha meg is van a szükséges pontszámom az adott szakra,kb. 2 hét múlva derül ki,hogy vissza vettek e a főiskolára a kérdés az,hogy miután kiderül,hogy visszavesznek(legalábbis remélem)akkor ő neki van e bármilyen befolyása arra tekintve,hogy engem mégse vegyenek fel és miután megszűnik a fő zsarolási témája akkor engem továbbra is fenyegethet ilyenekkel(rendőrség)vagy ennek már van valami jogi következménye ha nem fejezi be ezt a viselkedési formát.Köszönöm,hogy végig olvastátok és várom a segítőkész válaszokat.
2011. júl. 14. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valójában mit "mond"?
2011. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidd el a dékánnak és senkinek nincs joga ahhoz,hogy döntsön a felvételről.(kivéve,ha katonai vagy rendőrtiszti suliba mész!)Mert ezt a felvi intézi,vagyis a felsőoktatási hivatal(vagy mifene... én már fősulin vagyok 1 ideje és ez 100%). Szóval nem derül ki,de majd iratkozz be tényleg :) ha pótfelvételizel,akkor pedig 100%,hogy felvesznek...
2011. júl. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok,bocsi de a többi dologhoz nem tudok mit hozzászólni...Nagyon beteges a barátnőd, valahogy szakítani kellene vele. Nem tudnál átmenni hozzájuk,és beszélni a szüleivel?Úgy hogy ő is ott van?És kitálalhatnál neki a hazugságairól és a fenyegetéseiről..ezen kívül más nem jut eszembe :(
2011. júl. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rendőrség? Hehe, ő húzná a rövidebbet, elborult pics*
2011. júl. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt a ribancot meg felejtsd el, hagyd lógva, hadd fantáziáljon a szüleinek amit akar, és ha a szülei kérdőre vonnak téged, akkor nyugodtan mondhatod, hogy leszálltál a lányukról, békén lehet téged hagyni, de előtte mond meg a lányról a szüleinek az igazat
2011. júl. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vadmeggy ***** válasza:

Mi lenne ha összegyűjtenéd az összes bizonyítékot és besétálnál vele a rendőrségre. A zsarolás bűncselekménynek számít és őt fogják elég keményen megbüntetni.


Esetleg szólsz egy két ismerősödnek, hogy kicsit "ráijeszthetne" a csajra.


Ha pedig továbbra sem hagyja abba, akkor hivd az ukránokat.

2011. júl. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vedd fel a hülyeségeit diktafonra, aztán simán lépj le. Ha elkezd zsarolni, ott a felvétel és kész.

A felvételidbe meg nem tud beleszólni akkor se, ha lesz*pja a dékánt.

2011. júl. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne engedj neki!Inkább szabadulj meg tőle.

Haverom rendőr és szokta mesélni,hogy napi legalább 3 ilyen degenerelát megy be feljelenteni a pasiját mondvacsinált okokkal.Röhögnek rajtuk.

Ha nincs látlelet,külsérelmi nyoma a bántalmazásnak tojnak rá.

Egyébként meg ritka nagy pacsker vagy,hogy hagytad a bigét a fejedre nőni.Ez a szarvas hiba,nem a jól át gondolt döntéseid megváltoztatása.

2011. júl. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát barátom, csak lemennék a Baumaxba egy ásóért és elvinném kocsikázni...
2011. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az utolsó előttinek mondanám: Hát igen,ez is egy hatalmas szarvashiba volt,hogy hagytam a fejemre nőni.
2011. júl. 14. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!