Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szex után nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szex után nem szeret ölelkezni, mert "melege van". Nekem ez rosszul esik. Lehet, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Mikor alszunk vagy filmet nézünk szinte mindig hozzám bújik, vagy ölelget (kivéve akkor ha nagyon meleg van).

2014. okt. 10. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Abból amit írtál nekem az jött volna le hogy a barátnőm vagy mert nálunk ugyan ez van...meleg. Komolyan,simán melege van.
2014. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én meg képtelen vagyok úgy aludni, hogy hozzámérnek közben, netán ölelgetnek.
2014. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
40 fokban én sem szeretek bújni, pedig lány vagyok.
2014. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 CptTomato ***** válasza:

Épp szexelt = mozgott edzett... sőt még az orgazmusa is sokkal intenzívebb mint egy nőnek.

Bár pasiként mondom de szerintem ez nem egy nagy dolog... várj egy kicsit amig vissza áll a vérkeringése és kipihegi magát aztán utánna megint lehet ölelkezni.

2014. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"sőt még az orgazmusa is sokkal intenzívebb mint egy nőnek"


Tényleg? :-))

2014. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És melyik fajta női orgazmussal összevetve?
2014. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

"Mikor alszunk vagy filmet nézünk szinte mindig hozzám bújik, vagy ölelget"


"Lehet, hogy nem szeret?" :-)

2014. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi szeret téged, csak nem az eszedért.
2014. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Közvetlen kuffantás után, ha nem én vagyok alul akkor melegem van, lihegek és olyankor jó elterülni széttárt karokkal lábakkal, nem pedig bújni, meg ölelkezni.

Lehet, hogy hülye vagy, hogy ilyen következtetést vonsz le? :P

2014. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lehet :D
2014. okt. 10. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!