Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom kit válasszak? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom kit válasszak? Lehet két embert is szeretni?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat töprengek ezen,nemtudom mit tegyek.


Az egyik illető akiről szó van az az első nagy szerelmem volt,akivel 3évig jártunk,....eleinte minden szép és jó,majd az utolsó éveben jöttek a gondok,veszekedtünk,féltékeny voltam,ő sokat hazudozott,majd megcsalt részegségre fogván az egésszet,ezután fél év szünet és most nem rég újra megpróbáltuk,csak most én hibáztam,mert a félév alatt össze jöttem egy sráccal,és őt emlegettem neki h bezzeg ő így ,meg amúgy,példázgattam nkei,de azt fiút elhagytam mert őt szerettem és csak azért példázgattam h ő is figyeljen rám úgy mint az a srác,akivel azóta is jóban vagyok,barátok vagyunk,bár ő adja a jeleket h még érdeklem.

Az a lényeg h nemtudom mi van velem ,mitévő legyek,mert míg az egyikkel voltam hiányzott a másik, mindkét részről.Az "A" nevezetű az első ő vele miután 3 évet jártam eléggé "hozzá szoktam",rengeteg emlékünk van,és mindig ezekre gondolok,de szerelmes már nem vagyok belé,rendes,de ugyanakkor sunyi,sőt megcsalt is már egyszer,néha oda figyel rám néha nem.Akaratod, makacs,nem szeret sűrűn kimozdúlni,.mindig a munka a fontos,nem lehet előre megtervezni vele semmit,mert soha nem biztos nála semmi,nem ér rá,megígér valamit nem mindig tartja be,csak annyit kapok h most ez van így alakult.....stb.Közölte h ő nem változik,és nemtud boldoggá tenni úgy sem,meg szeret csak az idegeire megyek és ez a munkájára is rá megy.Ennek ellenére őt választottam bár most mondhatni vége,de hiányzik nagyon.

Az a baj vele h nem halad előre,nem érzem azt h lesz neki jövője,a testvérére telepszik egy albérletben laknak 3man a tesója barátjával.Szereti őket,főleg a tesóját(ikrek).Néha azt éreztem h a jövőt is velük képzeli el.Ez a srác helyes,de sokszor ígénytelen,biciklije van még sem zavart,meg nálam ez nem fontos abból is tudva h a B" nevezetű fiúnak autója van ,nemis akár milyen.Ő róla azt kell tudni h nem olyan helyes de mégis megfogott benne valami,.SSzeret engem,mindig azon van h boldog legyek,sokat lehet vele nevetni,meghallgat,ha a ismerősei közül + énbeszélnénk egyszerre csak rám figyelne.Vele 2hónapot jártam.Vele az volt a gond h picit gyerekesebb fiú,de azért néha tud komoly is lenni.Rendőr a biztonság abszolúlt meg van:)

Annak ellenére keres h tudja h az A" választottam.

Pörgős, sokat csavarog ahogy én is,szeret kiruccani,nem otthon ülős a társasága is kellemes a barátai is jó fejek.Most vége van talán az A"-val és miközben vele is jártam egyre többet gondoltam rá jobban hiányzik mint régen.Soha nem hinném el róla h megcsalna,imádok vele csókolózni míg a másikkal nem igazán,úgy érzem bele tudnék szeretni.Őszinte,nem hazudik,mindent meg lehet vele beszélni.

Nem értem tehát mi van velem,h most mindkettőt szeretem?!Vagy csak az A"utáni érzés azért van mert 3 év?a megszokás?a ragaszkodás?h nemszeretném más lánnyal látni?H bármennyire is nemtörődöm sunyi mégis őt szeretem?

Vagy a másikba bele szerettem és nem akarom észre venni?vagy tetszik h udvarolnak van aki "szerelmes lett belém?Aki potólja az oda figyelést?DE ő több mindenben jó,alap dolgok meg vannak nála ami egy párkapcsolathoz szükséges:hűség,őszinteség,odaadás,bizalom....stbmíg a másik megcsalt hazudott átvert sokadjára kiderül g nem működik,titkai vannak munakával kapcsolatban.

DE a B" csak azért olyan jó mert még nem jártam vele 3 évet,eleinte normális eseten mindenki ilyen odaadó,bár azóta vele is eltelt 6 hónap,h tartjuk a kapcsit baráti szinten.őt még mai napig figyelem a discóban h mikor jön merre van,de a másikat is viszont.

Honnan tudjam melyik a jó választás,kiért érdemes küzdeni vagy esetleg várni,bldog mindkettővel vagyok egy darabig.Ha az egyikkel voltam hiányzott a másik.


Érzékeny vagyok és múlthoz ragadt.




2008. aug. 10. 22:41
 1/3 anonim válasza:
100%

szia


elég bonyolult egy helyzetben lehetsz. szerintem az érzelmeidet erősen befolyásolhatja, hogy a régi barátoddal 3 évig együtt voltál, biztos, hogy emiatt nem tudod tisztán látni ezt a kapcsolatot(meg az egész helyzetet). azt irtad nem vagy szerelmes már belé, úgyhogy ezt legalább biztosan tudod, innen indulj ki...szerintem csak húznak az emlékek, de azt nagyon. kicsit tedd félre az egészet, csinálj valami jót, legyen jó kedved, aztán vedd elő a dolgot, és talán akkor egy új szemszögből, tisztábban fogod látni a helyzetet. mer minél jobban elveszel benne, annál kevésbé leszel képes érzelmek nélkül, tárgyilagosan látni, és csak összeazavarodsz.a másik sráccal is csináld meg ugyanezt, próbáld meg levakarni magadról az illúzióidat, elvárásaidat, reményeidet stb. távolodj el a problémától, töltődj fel, aztán vedd elő és nézd meg úgy, hogy igyekszel tárgyilagos, őszinte maradni. hajrá:)

2008. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

a dolgokat már egész szépen felvázoltad magadnak, én csak összefoglalom:


A: otthonülő, jövője bizonytalan, kissé megbízhatatlan, jóképű, érett.

B: társasági, megalapozott a jelene, megbízhatónak tűnik, nem túl jóképű, éretlen.


A vélemény: ha A fiatal, akar tanulni és kiszakad a környezetéből, akkor a bizonytalan jövője jobban is alakulhat. Viszont nem túl társasági lény. B elégedettnek tűnik a környezetével, helyzetével, de éretlen. A személyisége bármerre változhat.


Ééés a tanács: járj B-vel, kissé hosszabb ideig. Mondjuk, 1 évig. Persze, kicsit fájni fog a szíved egy stabilabb személyiség és egy szebb arc után... Ha A-val tudsz őszinte lenni, mondd meg neki, miért hagyod el (mert kevés az ambíciója, és nem tudsz rá felnézni...)

B-ről útközben kiderülhet, hogy nem is gyerekes. De az is lehet, hogy elviselhetetlen, ha stabil kapcsolatban van. Ezt csak úgy tudhatod meg, ha hosszabb ideig együtt jársz vele...

És mi történik, ha kiderül, B mégsem a tuti fiú? Felhívod A-t, hogy szeretnél beszélni vele. Megvan a magához való esze és a "sunyisága" most neked kedvez- ha van is barátnője, találkozni fog veled. És még az is lehet, hogy A-val folytatod...

Sok szerencsét, nehéz döntés előtt állsz.


Ui: Egyszerre két lányért voltam oda. Hol itt- hol ott. Aztán egy harmadiknál kötöttem ki. Ma ő a feleségem, és csak csodálkozom magamon, miért is ettem magam azért a másik kettőért... :)

2008. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is szinte ugyan ebben a cipőben voltam/vagyok.Ahogy elolvastam a sztoridat a válasz egyértelmű. Te magad is tisztán látod hogy az első sráccal halott ügy csak képtelen vagy nemet mondani, lezárni a múltat. Mentegeted magad előtt is, pedig minden világos számodra is. Minden a második srác mellett szól, az első mellett csak az együtt eltöltöt idő ami viszont tele volt szenvedéssel, ahogy olvasom.A kevés pozitívum csak belemgyarázás , szinte magadat is rábeszéled, bizonygatnod kell magadnak is.

nekem is nehéz volt de egy kedves ismerős segítségével egy nap a sarkamra álltam és nem hülyítettem magam tovább.

Ha egy pasi szeret szerelemmel akkor nem mondja hogy nem változik meg, akkor igenis küzd érted mert nem akar elveszíteni. Udvarol, szakít rátok időt, ígyekszik mindig meghódítani, újra és újra és ez neki logikus, nem kényszer.

Mutasd meg neki, hogy nem ő az egyetlen srác. És ez így is van úgy látszik nincs közös jövőtök, neked nem ő való. Ha vége ne keresd, az elején nehéz lesz de hidd el így a legjobb. Próbáld lefoglalni magad, a gondolataid és legyél túl rajta! Ne figyelj ha ott van ahol te ne törődj vele és meglátod nélküle is jól tudod érezni magad. Napról napra egyre könnyebb lesz és végül elfelejted teljesen.Nem ő az igazi

Törődj a másik sráccal csak vele gondolkozz mert ha valóban így szeret akkor őt kell választanod. Nem törvényszerű hogy egy pasi miután becserkész le kell hogy sz*rjon (bocsi). NEM! Utána is minden nap meg kell hogy hódítson mert csak így marad életben a dolog és csak így nem veszik el. Ezzel sajnos a legtöbb pasi nem akar tisztába lenni de így van.

Ez az egész azért jött az életedbe hogy megtanulj nemet mondani. Ahogy olvastam amit írtál úgy hiszem még nagyon fiatal vagy. ez a tapasztalat amit mindenkiek meg kell szereznie hogy utána teljesen boldog tudjon lenni, megkapja rá az esélyt. És ha az új kappcsolat sem lesz "sírig tartó" akkor se keseredj el mert sokat megtanultál azért történt meg veled és azokat hasznosítsd a továbbiakban!

Ezek a dolgok erre valók, hogy tanulj belőle. Tanulj meg beismerni és meglátni fontos dolgokat és nemet is tudni kell mondani. Legyen benned annyi hogy nem hagyod megalázni magad egy pasi miatt mert aki ezt hagyja az nem érdemel meg, nem ő az jövő.


Ezeket egy fiatal de iszonyatosan érett gondolkodású lánytól tanultam és teljesen az ő szavaival mondtam el nekedis.Őaddig súlykolta belém amíg ráébredtem hogy igaza van. csak arra érdemes várni aki megérdemli.

(Én a második férfit választottam és már a közös családot tervezzük. Ha te épp nem is életre szóló társat keresel azért asszem akkor is úgy jössz jól ki belőle ha megfogadod a tanácsom de neked kell a sarkadra állni és dönteni. Soxerencsét

2008. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!