Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak a baratommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja vagyunk egyutt, de ugy erzem h nekem nem megy. a baratom tokre szerelmes belem, az elejen en is az voltam, de most mar csak barat baratkent tudnek vele lenni. igazabol kedves srac es aranyos es mindent megtesz ertem, de en viszont nem erzek iranta semmit. csak baratsagot. hogyan szakitsak, mit mondjak neki? ugyanis nem akarom megbantani, de biztos iszonyan csalodott lesz :(

egyaltalan azon a napon, amikor ezt el akarom mondani neki, talalkozaskor megcsokoljam azert, vagy mit csinaljak? nagyon tanacstalan vayok...kerlek, segitsetek!

elore is koszi a valaszokat!



bocs az ekezethianyert, de kulfoldon vagyok, es nincs ekezet....


2008. aug. 10. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon a találkozáson nyugodtan csókold meg, mert ha visszautasítod, az neki nagyon rosszul fog esni.


Egy dologra ügyelj: nagyon jól fontold meg, hogy kit löksz el magadtól, tényleg ennyire nem nem fontos ő számodra?

Csak mert előfordulhat, hogy később megbánod ezt a szakítást és akkor már nem lesz egyszerű dolgod.

2008. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

uh, hat koszi :)

hat en ugy gondolom h jol meggondoltam. most epp nyaralok kulfoldon, es mar 3 napja nem lattam, es nem is hianyzik. meg amikor otthon nap mint nap talalkozunk, kicsit terhesnek erzem a randikat...nincs kedvem elmenni vele, ugy erzem h csak az idom megy....de viszont telleg aranyos scrac, csak engem az is zavar h nem tul intelligens. pl nem is olvas konyveket, aztan ez a temakor abszolut tabu, mert nem is ismeri a konyveket(csak a kotelezo olvasmanyokat...)


es az meg a baj, ha most szakitok vele, lehet h ugy fogja erezni h kihasznaltam. mert vett nekem tok draga dolgokat. pl majd novemberben lesz a szulinapom es azt mondta h veszem nekem egy uj futocipot, ami kb 25ezerbe kerul. azert az nem kis penz. szoval telleg nem akakorm h kihasznalva erezze magat.


tippek esetleg h mit mondjak neki?

2008. aug. 10. 21:16
 3/9 anonim válasza:
100%
hát semmiképp ne találj ki semmi kamu dumát..mondd meg neki az igazat..mást nem nagyon tudsz tenni..bele kell nyugodnia, hisz semmi értelme nincs egy kapcsolatnak, ha csak az egyik fél akarja...
2008. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy kapcsolathoz két ember kell és mivel te ezt már meggondoltad,mindenképpen ugy mondd el a dolgokat,ahogy van,ahogy érzed,ne mást.Biztosan rossz lesz neki egy darabig,de majd idővel túl lesz rajta.
2008. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, te hasonló helyzetben vagy, mint én. Én is két hónapja vagyok a barátommal, az elején tök szerelmes voltam belé, de tényleg, nagyon. Aztán én is kezdtem azt érezni, hogy ez inkább csak barátság a részemről. Viszont a barátom nagyon szerelmes belém, de tényleg, nagyon. Már sok áldozatot hozott a kapcsolatunkért. Nemrég én is elmentem nyaralni nélküle, gondoltam, majd ha egy hétig nem látjuk egymást, akkor majd hiányozni fog, és akkor fellángol a dolog újra. De nem történt semmi, egyáltalán nem hiányzott. Most én is azon morfondírozok, hogy hogyan kéne szakítani. Én úgy döntöttem, hogy várok még egy-két hetet, hátha... Mert nem akarom, hogy szakítok vele, aztán később megbánom, mert akkor már nincs visszaút. De én arra is gondoltam, hogy valahogy el kéne érni, hogy ő se akarja már ezt a kapcsolatot. Két hónap nem olyan nagy idő, gondolhatja azt is, hogy mostanra mutatom meg az "igazi arcomat". Nem arról van szó, hogy veszekedéseket akarok provokálni, mert nem érdemli meg, ő nagyon rendes hozzám. Csak valahogy szeretném elérni, hogy azt érezze, hogy ez a kapcsolat számára sem azt nyújtja, amit várt tőle. És hogy neki is legyen választása, mármnit hogy azt érezhesse, hogy ő is dönt valamiben.
2008. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
szerintem öszintén mondd meg eki!!!
2008. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most epp nyaralok es ar egy ideje nem lattam, es olyanokat irt msn-en h ^a szivet szetszakitja a banat h nem lathat^ meg hogy annyira hianyzok neki mint ^a levego mert anelkul nem lehet elni^. ezek utan mit irjak neki msn-en, mert en eloben szeretnem elmondnai neki h mi is a helyzet.
2008. aug. 12. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
szia hát sztem akkor ne menny fel msenre és mindenképp élobe mond el neki ne msnen meg mondelkei kerek perec h mivan ne ferdits + amiket kaptál tolle add neki vissza még ha azt is mondja h nem kell
2008. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szakítottam vele(már régebben, csak most írok)...

sajnáltam egy picit szegényt, mert nagyon szomorú lett, de hát érthető. őszinte voltam vele és tapintatos.

mindenkinek kösz a tippeket!

2008. okt. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!