Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy engedni kellene mindenkinek mindent! Na ugye bizony? Na?

Figyelt kérdés
Túl sokan ragaszkodnak a szerelemhez, szerelem nélkül, a haverokkal tudni kellene lefeküdni, szexelni, csak barátságból, kedvelésből, nem? Akár 30, akár 10 éves az illető! Úgy érzem, hogy ez a szerelemhez való ragaszkodás nem ébreszti az embereket arra rá, hogy igazából hülyeség az egész! Haverral miért nem megy csók, szex, és egyéb finomságok? Miért kell ilyen görcsösen ragaszkodni ehhez a szerelemhez!!! Olyan kár. Baráti csók, baráti szex, minden kell!!! Kisit zavaros vagyok, de ez a retkes pia hatása, mert leittam magam, emrt lesmároltam egy lányt, aki haver, ő meg megpofozott.
2010. jan. 18. 18:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja hogy mire gondolsz te pontosan.

Mindenki olyan nagy ügyet csinál belöle.

Én sztem vágom hogy te mit mondasz, meg pártolom is mert ha belegondolunk miért ne?

Aki szerelmes az legyen 1 emberrel aki nem az meg miért ne lenne mindig mással, barát akárki.

Ha ez mind a két félnek jó, akkor ez korrekt dolog.

Ez az én véleményem! :)

2010. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Miért, most nem ez van? Mindenkinek minden "engedve van". De te sem gondolod, hogy kötelező is mindenkinek a másik kívánsága szerint tenni? Akkor meg fogadd el, ha azt mondja valaki, hogy nem kellesz neki szexpartnernek ( mert neki olyan valaki kell, akibe szerelmes).
2010. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!