Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy engedni kellene mindenkinek mindent! Na ugye bizony? Na?

Figyelt kérdés
Túl sokan ragaszkodnak a szerelemhez, szerelem nélkül, a haverokkal tudni kellene lefeküdni, szexelni, csak barátságból, kedvelésből, nem? Akár 30, akár 10 éves az illető! Úgy érzem, hogy ez a szerelemhez való ragaszkodás nem ébreszti az embereket arra rá, hogy igazából hülyeség az egész! Haverral miért nem megy csók, szex, és egyéb finomságok? Miért kell ilyen görcsösen ragaszkodni ehhez a szerelemhez!!! Olyan kár. Baráti csók, baráti szex, minden kell!!! Kisit zavaros vagyok, de ez a retkes pia hatása, mert leittam magam, emrt lesmároltam egy lányt, aki haver, ő meg megpofozott.
2010. jan. 18. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Hetfon, munkanap, hat ora, reszegen havert csokolni, nekem ehhez meg koran lenne. En is szajon vagtalak volna.

Egyebkent azert kell a nyives szerelem, mert nem vagyunk allatok, hogy fuvel-faval henteregjunk!

2010. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
mert szerintem te meg nem voltál igazan szerelmes :)
2010. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De nem kell mindenkivel, de aki szimpatikus, akivel jól elvagytok, azzal miért nem?
2010. jan. 18. 18:38
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Mjad ha egyszer szerelmes leszel nagyon nagyon egy lányba,aki összevissza kefélget fűvel-fával,és közben veledvan,te meg megkérdezed hogy miért csinálta,és azt mondja neked hogy "azért mert tetszettek",akkor majd rájössz hogy ez miértnem olyan jó buli! 16/L
2010. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
jajj.. de hátha nincs senkinek senkije, úgy miért ne lehetne?
2010. jan. 18. 18:41
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha voltál szerelmes, irj ide megnt =) Hidd el, érzelmileg,és fizikailag is összehasonlíthatatlan élmény! F/20
2010. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Mert attól még h jól elvagytok meg haverok vagytok nem biztos h van köztetek szexuális vonzalom.

Én voltam már együtt az egyik haverommal és jó is volt, de köztünk az első perctől meg volt a szexuális vonzalom, ha az megvan akkor szerintem simán belefér, de ha nincs akkor kár erőlködni.

2010. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Te Kérdező, ha mindenkivel lefeküdnénk aki szimpatikus az elég gáz lenne szerintem. Mindenkinek van egy rakat barátja, haverja akik azért barátok ill. haverok mert szimpatikusak nekünk, mert jól kijövünk. Most mindegyikkel feküdjünk le?! PFFF szerintem menj aludni és józanodj ki
2010. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De hát nem értitek!!! Én szeretem ŐT!!! Mindennél jobban, de Ő nem szeret!! Ezért lenne jó ez a dolg.. :(:((
2010. jan. 18. 18:51
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki papol itt a szerelem így szerelm úgy :-j , de a kérdező mond valami ötletet...
2010. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!