Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy engedni kellene mindenkinek mindent! Na ugye bizony? Na?

Figyelt kérdés
Túl sokan ragaszkodnak a szerelemhez, szerelem nélkül, a haverokkal tudni kellene lefeküdni, szexelni, csak barátságból, kedvelésből, nem? Akár 30, akár 10 éves az illető! Úgy érzem, hogy ez a szerelemhez való ragaszkodás nem ébreszti az embereket arra rá, hogy igazából hülyeség az egész! Haverral miért nem megy csók, szex, és egyéb finomságok? Miért kell ilyen görcsösen ragaszkodni ehhez a szerelemhez!!! Olyan kár. Baráti csók, baráti szex, minden kell!!! Kisit zavaros vagyok, de ez a retkes pia hatása, mert leittam magam, emrt lesmároltam egy lányt, aki haver, ő meg megpofozott.
2010. jan. 18. 18:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Na így már tök más az egész. Sajnos ezt el kell fogadnod ha nem szeret. Próbálhatod meghódítani de azért ne menj el a zaklatásig:)
2010. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Én Jóska vagyok és a bulin az összes haveromat leszopom, ingyen!
2010. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A barátaival azért nem fekszik le az ember, mert akkor már teljesen másról van szó. A barátság nem lesz ugyan az mint előtte.Nem vagyunk egyformák ezrét van az, hogy aki megtudja érzelem nélkül tenni az SOK ESETBEN könnyebben áldozatává válik a ribi életmódnak.
2010. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem te nem is ittad le magadat, mivel hibátlanul írsz végig, gyökér.

Amúgy meg pont ezért nincsen ez a rendszer, ami veled történt. Te hiába répáztad volna a csajt, ha ő nem akarja. Nem feltétlenül jelent kölcsönös vonzódást.

2010. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ha én gyökér vagyok, akkor te valami tetves pajor, aki rágcsál.

De épp ezért, ez lenne benne a jó.

2010. jan. 18. 20:12
 16/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom milyen nemű és korú vagy de most ezzel a nem túl összefüggő kérdéssel nagyon beletrafáltál... valamibe!


én egyszer voltam szerelmes, beteljesületlen vágyakozás volt és azt hiszem soha többé nem is leszek már az.


próbálom magam rávenni hogy idegenekkel futó kalandokba belemenni de annyira nem vágyom rá. csak sajnos nincs más lehetőség.

és tudom hogy valójában mindenkinek ez a természetes.

2010. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Így is meg van engedve az, amit leírtál, ha mind2 fél akarja. Nem fog letartóztatni a rendőr, ha jeggyűrű nélkül lefekszel egy haver csajjal.
2010. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elég primitíven megfogalmazott kérdés,de van benne értelem. Gondolom arra utal,hogy miért ne feküdhetnénk le olyannal akivel jól érezzük magunkat,eléggé ismerjük,bízunk benne de nem a szerelmünk. A sex testi öröm és igen is igényeljük,a szerelem viszont sokaknál nehezen jön!Rendezett körülmények,ésszerű hozzáállás és két intelligens fél mellett működhet a sex is szerelem nélkül. Persze ez alatt nem az egy éjszakás fűvel-fával kufircokat értem!
2010. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy van ilyen a természetben, ráadásul a legközelebbi rokonunk: a bonobó! Na ők pont azt csinálják, amit te javasolsz. Mindenki mindenkivel mindig dug. De durván, fiú fiúval, lány lánnyal, öreg gyerekkel, anya a kölykével. Van a dolognak előnye: az agresszió szinte zéró. Viszont nem is igazán gyötrik magukat semmin, ha ezt csinálnánk szerintem nem lenne fejlődés sem.


Viszont lennének egyéb mellékhatások: nemi betegségek, rengeteg apa nélküli gyerek... És akkor számold hozzá, hogy a lányok nem olyanok, mint mi, nekik ahhoz, h pl. elélvezzenek soxor szerelem vagy valami hasonló érzés is kell.

2010. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az ember már nem állat. Akármennyire is köt hozzájuk a vérrokonság (vagy nem...). Van az embernek agya, esze, elméje, értelme, használnia kéne. Az állatok is használják. Létfenntartásra és túlélésre. Persze, ha valaki van annyira elvont, bele lehet magyarázni az emberi létbe is, hogy csak ezekre hajt, de annyira azért maradjunk már racionálisak, hogy az embernek ennél többre hivatott a létezése. Ha párt választott, maradjon azzal, legyen tisztességes, becsületes. Az állatvilágban is vannak ilyenek, pl. sasok. Egy életre választanak párt, párjuk halála után IDŐVEL keresik más, de ugyanúgy özvegy sasok társaságát. Remélem értitek mire akarok kilyukadni. Persze teljesen más a helyzet, ha valakinek nincs párja, abban egyet értek én is, hogy olyankor miért is ne? Akit jól ismerünk, akiben megbízunk... Akkor sem fűvel-fával! 20L
2010. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!