Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok akik meg tudják szerezni és tartani azt a nőt akit akarnak? És mit nem tudnak azok akik erre nem képesek, pedig akarnak és tesznek is érte és nincs semmi különös hibájuk? Ez csupán a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.33 vagyok.


Tudod, lehet hogy olyan barátaim vannak akik olyanok mint én, vagyis az embert értékelik és nem azt amije van. Itt vagyunk mi, már két éve együtt, és nem érdekelnek a négy csillagos szállodák stb. Az én iwiwemet nézheted, egy kirándulós kép van fenn, Visegrádon címmel:) (ami egy külön sztori, hogy hogy sikerült oda is eljutni) De ennek ellenére, simán el képzelem vele a jövőmet. Egyikünknek sincs autója, de még jogosítványunk sincs. Egyenlőre más dolgokat tartunk fontosnak. A családi körülményeink egyikünknek sem rosszak, de a szüleink nem pénzelnek minket mert annyira jól ők sem állnak. Ezt annyira nem is bánom, mert talán így mindketten jobban megbecsüljük azt amit megveszünk. Szerintem a 70% túlzás, van igazság abban amit mondasz, nem ezt firtatom. De max fele-fele lehet az arány. De azt se értem miért beszélsz így velem, miközben én pont a jó oldalon állok, amiben kételkedsz hogy létezik. Mégis úgy beszélsz velem, mintha azt írtam volna, hogy nem kezdek olyan pasival akinek nincs minimum egy autója. Pedig pont nem ezt írtam!

2010. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

61%-os veled nem az a baja a nőknek, hogy csóró vagy, hanem az, ahogy megnyilvánulsz, meg amit gondolsz a nőkről.

Gondolom, te kinézetre a plázákra buksz, mert csak azok, akik buknak a BMW-s pasikra, meg a buta lányok.

Gondolom ezek a nők jönnek be neked...hidd el, náluk esélyed nincs, de a normális lányokhoz még annyira sem....és nem a lóvé miatt!

L.25

2010. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak: sajnos vagy magasra teszed a mércét, vagy nincs szerencséd. Ritka az, ha két egymáshoz illő ember talál egymásra úgy, hogy az kölcsönös is. Én 25 múltam és egy embernél éreztem ezt, és mégsem jöttünk össze.


De sok nagyon barátságos fiú akart velem járni, nos, én nem vonzódtam. ezen nem tudok változtatni. a szerelem, vonzódás vagy jön, vagy sem. És valamennyire vonzónak kell tartanod azt az embert is! Nos, itt nem a macsó külsőt értem, hanem valamilyen vonzalom szerű érzést, hogy pl. szívesen hozzábújnál, átölelnéd...stb. De ha ez nincs meg, hiába imádod a pasi belsőjét, akkor is csak jó barát, beszélgetőpartner marad!

L.25

2010. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Vannak pénzéhes nők és vannak akik nem azok. Ezek szerint ehhez is szerencse kell, hogy olyat találjunk aki vonzó is és nem pénzéhes.


17:48, Akkor ezek szerint a szerencsén múlik, mert a vonzóságomon nem tudok változtatni?



Na és mi van azokkal akik úgy néznek ki mint egy plázacica és mégsem pénzéhesek?

2010. jan. 19. 01:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért ez felháborító h még így névetelenül is milyen álszentek a nők.Én nem azt mondom h minden nő csak a pénzre hajt.Mert ez nem igaz 10ből 7 megy kimondottan a pénzre.De viszont ez bizonyított tény ha gazdag vagy akkor nincs az a nő akit nem kaphatnál meg.A képlet 1szerű drága vacsorák drága ajándékok wellnes 7vége.És kb ennyi is.Az pedig h milyen vagy vele szart se ér.Csak nézzük már meg h a sok bunkó h beszél a nőjével h a haverjai eőtt alázza a párját.És a lány mégis velük marad mert ugye van pénz.Én 25/F vagyok.Albérletben lakom 2 "4 éves egyetemista lánnyal.Mikor múltkor megkérdeztem az egyiket h te figyu mát tudod van az a srác a egyetmenaki minden héten új barátnőt tart.Na ha neki nem lenne luxus mercije(típúst nem tudom mert nem értek hozzá)akkor szerinted szóba állna vele ennyi lány?Na most a dologhoz tartozik h a gyerek nagyon csúny(arcra)testalkatra meg katasztrófa.A lakótársam hangosan röhögött h hol vele dehogy is szegény csúnya és hozzátette h neki nem tetszik(ja meg persze nagyké bunkó is)Aztán 1 hét se elet bele és közölte a lány h este nem lesz itthon mert....na kivel megy Miskolc legelegánsabb éttermébe vacsorázni????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2010. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!