Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok akik meg tudják szerezni és tartani azt a nőt akit akarnak? És mit nem tudnak azok akik erre nem képesek, pedig akarnak és tesznek is érte és nincs semmi különös hibájuk? Ez csupán a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! A lány érzésein. Nem feltétlen hibás bármelyik fél is. Ez azért nem ilyen egyszerű :) Persze vannak kizáró hibák, de nem feltétlen történik bármi :) Szóval mondhatjuk, hogy szerencse :)
2010. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Női logika. Soha senkinek sem sikerült még megfejtenie ezt. :D
2010. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Viccparádé az összes emberi kapcsolat.
2010. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Becsülik, tisztelik, szeretik és mindezt kifejezik szavakkal és tettekkel is. Ennek ellenére nem csak a férfin múlik a dolog. Sok nő egyszerűen bedilizik és mindent felrúgva új kapcsolatba kezd. Ezért személyesen főleg a női magazinokat hibáztatom, ahol bebeszélnek minden szart, hogy milyen az ideális férfi és a tökéletes kapcsolat. Valaki meg elhiszi, hogy hogy minden reggel rózsaszirmos ágyban fog ébredni és az álomférfi, aki mellesleg testfelépítésben veri a görög isteneket tálcán hozza a reggelit. Mindez természetesen egy olyan éjszaka után mikor a nőnek sorozatban vagy ötször volt orgazmusa ami feltöltötte energiával és még a pattanásait is elmulasztotta. Mivel ez a való életben igen ritkán jön össze keresget.

Ja és nőként ez a véleményem. Boldog házasságban élek és szeretem a férjemet akkor is ha reggel arra ébredek, hogy a ruhát megint a padlóra szórta le. :)

2010. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Haver a kúlcsszó a 4 betű.Tudod a pénz.A nők mielőtt belemennének 1 hosszú kapcsolatba azért elég rendesen felmérik a terepet h mi a szitu pénz terén.Akik nem tudják megtartani azok többségében mondom többségében nem megfelelőek anyagilag.Most persze majd jönnek a női kommentek h ez nem igaz őt a nőket egyáltalán nem érdekli a pénz bla bla bla.Elég ha kimész az utcára és megfigyeled h a sok nyálas gyíkarcú hülyegyerekek milyen nőkkel szaladgálnak.És mondjuk nézz meg pár jóvágásű srácot de olyat akinek se kocsi se milliók.És a kérdésedre meg is kaptad a választ.Remélem segített.
2010. jan. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vann benne szerencse is, megtalálni azt a nőt, és azt a hangot, igen. Szerelmesnek lenni, és ezt kifejezni. Nem mindenkinek megy ez olyan könnyen, de vannak "szerencsések", akik nyíltabbak ilyen téren.
2010. jan. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
01.39 jól sejted jönnek a női válaszolok, de egy biztosan, én. Csak a saját baráti körömben ha körbe nézek egyetlen egy olyan csaj van akinek számít a pénz. Senki másnak nem. Köztük nekem sem, 21 éves vagyok és foglalkoztat a jövőm, ennyi erővel szóba se kéne állnom a jelenlegi párommal aki örül ha a tandíját a hónap végén valahogy kifizeti (ami amúgy nem is olyan sok). Ő is 21 éves, két éve vagyunk együtt és nem mérvadó az anyagi helyzete. Mégis tökéletesen boldog vagyunk, hát nem jutunk el minden évben nyaralni meg ilyenek. De kit érdekel? A saját városkánkban is lehetünk pont olyan boldogok mint mondjuk a Balaton mellett. Úgy gondolom, aki nő és pénzre hajt az sekélyes és lelki szegény őket csak sajnálni tudom, de téged is hogy ezt feltételezed, nem találkozhattál még igazi nővel.
2010. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10:33.Szóval gratulálok neked elég érdekes lehet a baráti köröd.Kicsit írigyellek is.Csak tudod a statisztikák mást mutatnak.Csak nézz már meg my-vipen iwiw-en pár lányt(elég sok van)párommal egyiőtomban párommal görögban stb.Na és akkor nézd meg a lányt és nézd meg a fiút.Szóval szerinted a mai kapcsolatok 70%- nem az anyagiakról szól?De ha te ezt valóbgan így látod akkor gratulálok és kívánom h maradj meg a magad rózsaszín kis világában.Tudod lakótársam 23/L(egyetemista)ugyan ezt mondjaugyanúgy lenézi a pénzre hajtós csajokat meg a lóvéjukkal kocsijukkal nőkhöz jutó nyálgépeket.De valahogy ő is mindíg csak olyan palikkal áll össze akik a plázába hordják 1500ft-ért kávézni.Meg 4 csillagos szállodába rákot vacsorázni.Ja igen első randin 20ezres bulgari parfümöt kap vagy aranyláncot és szerinte ez a helyes.És hagy ne mondjam h milyen férfiakkal szokott összeállni.Nem nevezném őket jóképűnek.A mostaniról(hetente van neki 2-3)annyit tudok h mi a keresztneve meg h fűthető bőrülések vannak a kocsijában.De tegnap jöttek meg wellness hétvégéről.Az én haverjaim is próbálkoztek nála akadt köztük nem 1 sokkal jobb képű jobb testalkatú src mint a paliai.Csak ugye no kocsi no pénz no 4csillagos szálloda.Aztán szerinted vette annyira is a fáradtságo h legalábbmegismerje őket?(mert ugye a nők auzt mondják h a belső értékek)Dehogy vette inkább lelépett egy olyan sráccal akinek van 1 luxus bmw-je és akiről az egész egyetem tudja h csak megkeféli aztán dobja a nőket.De volt drága vacdora volt kocsikázás.Így zéttette a lábát.Na kb ennyit a nőkről.
2010. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

11:18 tudod a férjemnek semmije nem volt mikor összeházasodtunk. A családjának se. Anyósom a mai napig önkormányzati lakásban lakik. Nem tudott elvinni rákot enni, csak egy cukrászdába sütiért. A mai fogalmak szerint még csak nem is jóképű. Amiért mégis bele szerettem azok pontosan a belső értékei. A kedvessége, a figyelmessége, ahogy velem beszélt stb... És persze a hite, az elképzelései a jövőről.

Ne haragudj, de ahogy te itt írsz és vélekedsz a nőkről akkor se kellenél ha Adonisz lennél Ferrarival. (Nem mintha ez valaha is érdekelt volna) Szerintem add fel az előítéleteidet és akkor több esélyed lesz normális nőt találni. Ha ilyen bunkó módon állsz hozzá, hogy minden nő pénzért hajtó K... akkor ne csodálkozz. Nem mindig a másik a hibás.

2010. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
annak aki a péntest választ írta!: én egy kőgazdag gyerek mellett nem voltam egyáltalán boldog, megismertem a csóró festő páromat egy aluljáróban, és már ott tudtam, hogy ő Ő...ennek már 5 éve, és leszarom hogy nem kapok mindennap valami anyagias dolgot, mindig fest rajzol valami szépet, szeret, szeretem, van amikor ennünk sincs mit, most a net az új 'csoda' de boldog vagyok mindazok nélkül, amiben részem volt a pénzes gyerek mellett...
2010. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!