Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem lehet hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet hosszútávon fenntartani egy pasi érdeklődését játszmák és féltékennyé tevés nélkül?

Figyelt kérdés

Gyakori eset, biztos sokatoknak ismerős, hogy amikor eltelik 4-5-6 év, akkor már a férfiak úgy vannak vele, hogy már úgysem hagyja el őket a nő, már úgysem keres mást, stb, emiatt szinte már teljesen megszűnnek a spontán kedveskedések. Szeretném ha a párom kicsit azért még meglepjen olykor, tudom, hogy már együtt vagyunk 5 éve, de hát még csak 24 és 26 évesek vagyunk.


Sokszor hallom azt tanácsként, hogy járjak el bulizni, ne vegyem fel a telefont, maradjak a megbeszélt időpontnál sokkal tovább, ne mondjam meg hova megyek, hol voltam, meg ilyenek, de én nem akarok játszmázni.


Van más megoldás? Vagy tényleg csak így lehet hatni a pasikra, ha azt játszuk velünk, hogy kétes a kapcsolat?


2014. aug. 28. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen magától nem fog helyreállni. A féktékennyé tevés és játszmázás sem válik be hosszú távon, ha utána minden ugyanúgy megy tovább, mondhatni ez a "fiú, aki farkast kiáltott esete", a végére már nem fogja elhinni azt sem, ha komolyan gondolod ezeket, és nem csak arra megy ki a dolog, hogy az érdeklődését visszanyerd kis időre. Ha már ilyen szinten megy a dolog, sajnos nem látok más megoldást, mint a szakítást. A fontos, hogy neked kell megtenned, ha szeret, akkor mindent meg fog tenni, hogy visszakapjon (de fontos, hogy ne fogadd egyből vissza, kell egy kis külön töltött idő, hogy rájöjjön, mit veszített).
2014. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Játszmázással csak megmérgezed a kapcsolatot. Úgy "bírom" azokat a nőket, akik szerint ezek megoldanak bármit is, összezavarják szerencsétlen férfiakat, akik azokat a nőket is félreértik így, akik egyenesek velük. Nekem és a hozzám hasonló többi nőnek kellemetlen, hogy a játszmázós nők miatt egyes pasik úgy gondolják, hogy a távolságtartásom nem a közömbösségem jele, hanem "felhívás keringőre", pedig nem.

Ami működik, játszma nélkül is fog, sőt, ami nem működik, játszmával se fog, max. tovább raboljátok egymás idejét, ami neked se biztos, hogy előnyös.

2014. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még valami, kommunikáljatok, beszélgessetek, beszéljétek meg, mondd el neki a kételyeidet, a problémáidat, ez a megoldás. Ha összetartoztok, meg tudjátok oldani, ha nem, akkor is még időben vagytok (van, aki nem lép időben, vár, hátha változik, múlnak az évek, házasság, esetleg gyerek is jön, aztán mikor belátja, hogy nem történik változás, és még mindig pocsék az egész, onnan bonyolultabb kilépni).
2014. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
néha kell a dráma :D de a féltékennyé tevést nem kellene erőltetni!
2014. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut hogy normálisan kell viselkedni? Amit le írtál az jobban a nőkre illik. Próbálj meg rendes lenni, házias, kedves, NŐIES !! . De sok mindent tehetsz a kapcsolatért. A féltékenység még a legideálisabb kapcsolatot is tönkre teszi.
2014. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ezt tapasztaltam pl. a szex terén: nagyon lelkes vagyok a kapcsolatunkkal, mindig kezdeményezem a szexet, mindent megteszek neki. Mégis úgy érzem, rám unt, neki sokkal kevesebb szex is elég lenne, keveslem a kezdeményezését.

Megkérdeztem, hogy volt ez az előző kapcsolatában, ott is ilyen kevésszer kívánta a szexet. A válasz: az a lány folyton visszautasította, sosem akart szexelni, ezért a barátom nagyon gyakran kívánta, kezdeményezett stb.


Eddig azt hittem, őszintén, tisztán kell viselkedni egy párkapcsolatban. De ezek után kezdek kételkedni. Lehet, hogy jobban járnék, ha játszadoznék vele. Egyszer hideg lennék, máskor meleg, és akkor jobban vágyakozna rám :(

2015. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Rosszak a tanácsadóid, soha ne hallgass olyanra, aki azt tanácsolja, hogy tegyél féltékennyé egy pasit! Vagy csakis akkor, ha rövid távon szeretnél katasztrófát és kimenekülnél egy kapcsolatból! Inkább beszélgess vele, mond meg neki, hogy mire vágysz, (vagy csak célozgass rá) többet elérsz vele.


37/F

2015. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!