Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem lehet hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet hosszútávon fenntartani egy pasi érdeklődését játszmák és féltékennyé tevés nélkül?

Figyelt kérdés

Gyakori eset, biztos sokatoknak ismerős, hogy amikor eltelik 4-5-6 év, akkor már a férfiak úgy vannak vele, hogy már úgysem hagyja el őket a nő, már úgysem keres mást, stb, emiatt szinte már teljesen megszűnnek a spontán kedveskedések. Szeretném ha a párom kicsit azért még meglepjen olykor, tudom, hogy már együtt vagyunk 5 éve, de hát még csak 24 és 26 évesek vagyunk.


Sokszor hallom azt tanácsként, hogy járjak el bulizni, ne vegyem fel a telefont, maradjak a megbeszélt időpontnál sokkal tovább, ne mondjam meg hova megyek, hol voltam, meg ilyenek, de én nem akarok játszmázni.


Van más megoldás? Vagy tényleg csak így lehet hatni a pasikra, ha azt játszuk velünk, hogy kétes a kapcsolat?


2014. aug. 28. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de
2014. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Jázi :) ***** válasza:
100%

Ha játszani kell az már régen rossz!

Persze tenni kell egy kapcsolatért. Közös programok, kis meglepetések meg hasonlók. De játszmázni ne kezdj mert legtöbbször rosszul sül el.

2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Bár nem ilyen idős a kapcsolatom, de ha te is kedveskedsz neki, azt nálunk ő is viszonozza.

L

2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is öt éve vagyunk együtt, de a kedveskedések ugyanúgy minden naposak, mint a legelején.

De ha úgy is érezném, hogy "laposabbak" a dolgok, akkor több programot szerveznék, és még jobban kimutatnám, hogy különleges nekem a férjem.

A telefon nem felvevése meg a többi baromság, amit írtál, szerintem iszonyatosan tapló és bunkó dolog, nem is értem, felnőtt ember eszébe hogy juthat ilyesmi.

2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mit lehet akkor tenni?
2014. aug. 28. 22:36
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem játszmáztál volna az első pillanattól kezdve, hasnem önmagadat adod, jó és ropsszal mindennel együtt most nem főne a fejed:)


Ugyanis amit kijátszottál, az ember mindig későbbre tartogatja, és nem adja ki a kezéből ideje korán.


Egy jó előétel, az csak előétel, és jó főétel, már örömmel tölt el, de az étkezés befejezése, és koronája: a desszert:)


Aki nem tud gondolkozni, az később kapálózni fog.

2014. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
És nem akarlak mégjobban elkeseríteni, de te még az előétel befejezésénél sem tartasz:)
2014. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem játszmáztam eddig sem, csak annyit írtam, hogy sokan nekem ezt tanácsolták. De én nem szeretném, mert szerintem is baromság megvezetni a másikat.
2014. aug. 28. 22:40
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A következő pasinál, majd ha eszed lesz, akkor nem fogsz játszmázni, és nem fogod magad másnak mutatni, mint aki vagy. Már ha lesz eszed. Ha nem lesz, akkor ujabb 5-8 év után ugyan úgy mint ahogy eddig szépen egyedül leszel. 3x-4x férjhez mész, és a végén magányos macskásnéniként fogsz eltávozni erről a világról, ha nem változtatsz a kis dologaidon.
2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Te amúgy tudsz olvasni? Vagy csak írod magadból ami épp eszedbe jut?
2014. aug. 28. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!