Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a fekete férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fekete férfiakról? Lányok, nektek bejönnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
aha :D
2010. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
NAGYON!!!! ha raszta akkor elolvadok :)
2010. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
aaahhh imádom őket (L) 15/L
2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
nekem csak a sötét hajú pasik tetszenek. agyamdobomeltőlük, annyira jók.
2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon jól néznek ki , de más kultúrából jönnek, ahol a nők alsóbb szinten vannak, és úgy is kezelik őket. Őrülten fontos nekik a pénz, utána a barátok, utána meg a csaj. Amugy vgyázzatok mert kihasználják h érdekházasságot kötnek h állampolgársághoz jussanak, utána meg irány Anglia. Persze szerethet benneteket, de nem olyan romantikus tipusúak. Viszont őszinték, nyitottak havernek, barátnak jók. Ja, és azért jönnek össze nem túl csinos csajokkal megrt azzal könnyebb a házasságot nyélbeütni.
2010. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
seggmániások:D
2010. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Persze, fekete, roma, meg kínai a mostani divat. Ez kell nekünk.
2010. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
nagyon:) kis cukik:) ha meg göndör haj akk meg kész vagyok:)
2010. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egyáltalán nem jönnek be. Még a barnábbak sem. A feketék meg főleg..főleg az arcuk (az a tipikus nagy száj,boxoló orr stb). És akármilyen tiszták, és igényesek, akkor is a szememben koszosnak tűnnek..főleg a farkuk. Lehet beteges,de ezt a dolgot nem tudom leküzdeni. Maradok a fehér barátomnál. Ja, és mielőtt az jönne,hogy rasszista vagyok, elmondanám,hogy nem igaz. Csak a romákkal szemben vannak ellenséges érzéseim. De szerintem nem én vagyok az egyetlen..

21/L

2010. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
jujj. hát nekem abszolút nem... 19L
2010. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!