Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért? 23 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért? 23 éves fiú vagyok, Pesten dolgozom pár hónapja,200cm vagyok, sportolok, kék szemem, szőke hajam van, (lányok által helyesnek mondott) de

Figyelt kérdés
van egy nagy hibám... illetve a mai világban ez sajnos úgy tűnik, hogy hiba: nálam az érzelmi szálak dominálnak, nem vagyok skalpgyűjtő, hanem hős szerelmes, nagyon-nagyon tudok szeretni és mindent az adott lány mögé rendelek, feladván sok mindent és ezzel mindig visszaélnek a lányok és ilyenkor hetekig üresség, görcs van a mellkasomban (szó szerint fizikai fájdalom) és nem tagadom el is sírom magam, ha égő, ha nem... A barátaim pedig vidéken maradtak, januártól a lakótársaim is hazamentek, így egyedül vagyok Pesten és magamban pedig már nem tudnék feldolgozni egy újabb kudarcot..Van még olyan lány, aki értékelni tudna egy ilyen srácot, mint én, aki csak egy olyan lányra vágyik, aki viszont szeretné és nem törnék össze zsinórban a szívem, mert ez így már-már kikészít. Hiába terveztem el már régen, hogy na most én leszek a szemét, nekem ez nem megy, én egyszerűen nem olyan típus vagyok. Ha van az jelentkezhetne itt is (mailben küldök képet is szívesen), mert már nincs egyéb ötletem.
2010. jan. 16. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Persze, most már hirtelen kapcsolatod is lett:-D

Amúgy meg a te stílusod gáz, bár a mai homi-emós-csipogós világban még lehet esélyed, talán...szánalommalom vagy, nem több. menjél anyuci szoknyája alá, pff:-D

2010. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Szija

Szerintem nem túl kedves dolgokat írtak az előttem szólók...Gondolom nem azért tetted fel a kérdést,hogy bu_inak nevezzenek...na mind1

inkább privibe irok egy két tanácsot ami segithetne neked...mert neten ismerkedni tényleg nem a legjobb ötlet.

2010. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:00


Te valami gyökér PUA-s vagy?

2010. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nem.....csak egy olyan ember aki szeretne segiteni...veletek ellentétben...és amugy is minek kell hülyeségeket irogatni ha azzal nem a kérdésre válaszoltok -.-" Szánalom
2010. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
200cm?:DD mind1.Lényeg: Senki kedvéért ne változz meg! Te ilyen vagy... Majd egyszer lesz egy lány aki szeretni fog téged..:) De igazából.:)
2012. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!