Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak az esetlenebb (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak az esetlenebb (nem buta) lányokat vagy az intékzedő talpraesett lányokat kedvelik jobban?

Figyelt kérdés
A kérdés elsőre hülyén hangzik de gondoljuk át jobban. Ha egy esetlenebb lányka van mellettetek akkor nem fog kioktani sőt biztosan aranyos , segítőkész és szerény míg egy talpraesett domináns nő valószîneg megzavarhat a döntéseidben, nem úgy cselekszik ahogy mondod illetve könnyebben lép le egy sikeresebb egyeddel.

2014. aug. 22. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én esetlenebb fiú létemre egy magbiztos és határozott lányba estem bele.
2014. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amelyik összejön. Mindkét fajtából vannak értékesek.
2014. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom esetlenebb, én vagyok az intézkedőbb és talpraesett, na vannak is belőle viták rendesen... ettől függetlenül szeretjük egymást :D
2014. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én talpraesettnek tartom magam és ugyan ilyen lányokat szeretem.. Nem szeretem ha egy lány komolytalan és nem tud éretten gondolkodni.
2014. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én akkor nem tudom melyik kategória vagyok. Segítőkész vagyok, sokat mosolygok, de szeretem kivenni a részem a dolgokból és megmondani a véleményem.
2014. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te vagy az álomnő :D
2014. aug. 22. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha esetlenebb, a lényeg hogy buta ne legyen, az nálam kizáró ok
2014. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talpraesett, határozott férfiként is az intézkedő talpraesett lányokat részesítem előnyben... amikor felbukkan egy szökőévente egyszer :)
2014. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!