Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mikor egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mikor egy srác alacsonyabb a barátnőjénél?

Figyelt kérdés
Ha láthatóan imádják egymást, boldogok együtt, akkor is gúnyolódnak az emberek hátuk mögött? Nekem úgy tűnt, hogy ez a dolog sokaknál poén tárgyát képezi. :S
2010. jan. 14. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos magassarkút nem vehetsz fel mellette, de szerintem nem gáz.

A szüleimnél is olyan 5 cm-rel magasabb anyu, és már 27 éve házasok. Szóval mindent bele, és ne foglalkozz másokkal.

2010. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%

sztem gáz. Én mindig arra gondolnék, hogy hányan röhögnek ki a hátam mögött. Csak mert én is kiröhögök mindenkit hehehe

De ha nem zavar téged, szard le mások véleményét, max nekünk szerzel vele egy két poénos pillanatot 22/L

2010. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam minden választ, így csak remélhetem, hogy hasznos lesz: Én 10-15 centivel vagyok kisebb, mint az osztálytársaim, és mázlimra csak az idősebb lányok tetsszenek. Jegyezd meg: Csak az érdekeljen, hogy a lány mit gondol. Ha őt nem zavarja a magasság, olyan nagy ívben szard le a többieket, ahogyan csak tudod!
2010. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már alacsonyabb párom, ráadásul vékonyabb is volt mint én. És sajnos tényleg voltak, akik furán néztek ránk, de hát kit érdekel? Engem is zavart kicsit, de hozzá lehet szokni. Majdnem egy évig voltunk együtt, nem ez lett a szakítóok.
2010. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Én ugy gondolom az ö dolguk nekem van anélkül is bajom hogy most az zavarjon hogy kisebb a fiu,ha nekik jo felölem.,az meg nár egy másik dolog hogy én azt szerettem ha a fiu a nagyobb.
2010. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Pf,de utálom, hogy mindenki ennyit tud foglalkozni a másik életével. Sajátotok nincsen?

(Nagyba lesz*rom, hogy kinek milyen magas a párja...)

2010. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom kb 8 centivel alacsonyabb! Először úgy gondoltam, hogy mindenki minket néz de amit hozzászoktam már rájöttem, hogy mindenki leszarja. :)

Van nekik nagyobb problémájuk is. :)


Lassan már 1 éve vagyunk együtt! :)

2010. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Általános iskolában lehet h vicc tárgyát képezi, de tudtommal már középiskolától ráébrednek az emberek h vízszintesen mindenki egyforma magas...

Bár... amilyen a mai fiatalság...

2010. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a mai 14-5 évesek szeretnek ilyesmiken viccelődni, ráadásul rendszeresen. :S Meg sok embernek elég gyerekes a felfogása. 1 fej különbség tényleg lehet vicces úgymond, de nem értem pár cm-n mit kell fennakadni, különösen, ha szeretik egymást. :(
2010. jan. 17. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!