Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mikor egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mikor egy srác alacsonyabb a barátnőjénél?

Figyelt kérdés
Ha láthatóan imádják egymást, boldogok együtt, akkor is gúnyolódnak az emberek hátuk mögött? Nekem úgy tűnt, hogy ez a dolog sokaknál poén tárgyát képezi. :S
2010. jan. 14. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Gúnyolódók mindig lesznek, ebbe bele kell törődni. Ha ne frusztrálja a pár egyik tagját sem a dolog, akkor akár örökké boldogan élhetnek, csak meg kell tanulni nevetni a dolgon, meg legyinteni. Mi a párommal a korkülönbségből szoktunk rendszeresen poénokat gyártani, és teljesen jó minden :) A többiek meg le vannak...ejtve :)
2010. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
általában a fiú szokott a magaasabb lenni, de szerintem ez nincs kikötve hogy milyen magasnak kell lennie a párodnak. ha jól érzed vele magad, akkor az nem számít hogy mások mit mondanak.
2010. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne foglalkozz vele, ma már nagyon sok ilyen páros van. Bár ha vagy két fejjel magasabb a lány, azért az tényleg furi. Mondjuk én 193 centi vagyok, nagyon nem fenyeget a veszély :P. Amúgy meg ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol, boldogok vagytok ez a lényeg, mindenki bekaphatja.
2010. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Olyan 5 cm-ről van szó, kicsit zavar, de nagyon szeretjük egymást és soha senkivel nem volt még ilyen jó. :( Viszont félek, hogy az ismerőseink ezzel fognak poénkodni, gúnyolódni a hátunk mögött. :S
2010. jan. 14. 14:04
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint annyira lesz*rom(már bocs), nem értem miért kell ennyire másokkal foglalkozni egyeseknek? Sz*rd le te is azt jól van.

Most nehogy már ezért ne legyetek együtt, mikor azt írod boldogok vagytok, meg minden. Mi kell még?

Vízszintesen úgyse számít a magasság, mond is meg azoknak akik esetleg ezen ércelődnének.

19/L

2010. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így vagyok vele, nem szeretek másokon csámcsogni, viszont nagyon sokan igen, és ez neki vagy nekem lehet rosszul esne. :S
2010. jan. 14. 18:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszartam az egészet :)
2010. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Személy szerint szerintem ez az egyik legnagyobb gáz, ami lehet a szerelemben. Szóval, hogy a lány magasabb. Á. Szerintem undorító. Persze nem szoktam kinevetni őket, de azért van egy két gondolatom. JÖHETNEK A LEPONTOZÁSOK
2010. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Én kinevetnélek, mert egy g*eci vagyok!
2010. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Hát.. nem szeretnék olyan partnert aki alacsonyabb. Nálam ez kizáró ok. Viszont tudom, hogy ez csak az én véleményem..vagyis sosem gúnyolnék ki másokat emiatt. mindenkinek más az ízlése..:)

23L

2010. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!