Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első párkapcsolat. Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolat. Tanácstalan vagyok. Ti tapasztalataitok, javaslataitok, ötletetek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 4 éve együtt a legelső barátommal.

Nagyon aranyos fiú, kedves és minden hibámmal elfogad. Viszont, nekem valami hiányzik, és ez talán az idő alatt veszett ki belőlem... Nem érzem már azt az izgatottságot, mikor találkozok vele, ha két hétig nem látom, nem is hiányzik, és úgy, minden olyan megszokott. Nem tudom hogyan lehetne felizzítani a tüzet, már arra sem emlékszem, mikor volt, mikor legutóbb nagyon vártam és szerettem. Tudom, hogy nem hangozhat valami romantikusan. Unalmasnak érzem az életemet, szeretnék szerelmes lenni, mint a többiek. De közben nem tudok elszakadni mégsem, nem könnyű ennyi eltöltött idő után csak úgy megválni tőle. Anyukám azt mondja, nem szabad leragadni az elsőnél, és ismerkedjek másokkal is, hátha jön valaki akibe bele tudok szeretni, újra. Nekem ez nagyon nem tetszett mikor mondta, hiába idősebb, nem akartam neki igaza adni. Most olyan három hónapja van valaki, akivel nagyon sokat beszélgetek. Megfogott a személyisége, és ő többet szeretne tőlem. Alapból látok komplikációkat a dologban, pl. táv, pár véleményeltérés mondjuk szexuális téren, de szerintem ezek nem leküzdhetetlen dolgok. Nem úgy, mint az, hogy most párkapcsolatban élek. Nem azt mondanám, hogy feladnám az új kedvéért... Hanem, nem tudom magamban hova tenni a bűnös gondolataimat, és nem tudom, mit kéne tennem hogy a jelenlegi helyzetemben a legboldogabb legyek.


2010. jan. 14. 10:09
1 2
 11/12 anonim válasza:

szia

szerintem probald lezarni a kapcsolatot tudom hogy 4 ev az hosszu ido de ha az 1 pasid akkor fogad meg anyukad tanacsat.Nekem is volt egy baratnom aki 5 evet jart az elso pasijaval utana hoza ment felesegul es 1,5ev utan elvaltak mert ra jott hogy mar nem szereti ugy es hogy szeretne uj pasikat is megismerni.Ha mar nem ugy erzel a parod irant ahogy regen szerintem valtosztas.Jobb most mint kesobb

2010. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Butaság lenne azért szakítanod vele mert elmúlt a szerelmed.

Örök szerelem nem létezik. Amikor szerelmes valaki az agya olyan szélsőséges állapotba kerül ami max csak 2-3(!!!) évig tartható fent. Kegyetlen, de így van....

Gondolhatod úgy hogy újrakezded, megint szerelmes leszel, de az sem fog tovább tartani... és amikor elmúlik a "szerelem-vakságod" korán sem biztos hogy azt a másik fiút ugyanannyira kedvesnek, aranyosnak fogod majd látni mint a mostanit vagy hogy ő el fog fogadni vagy nem keres másik lányt.

2010. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!