Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már vagy 1 éve járunk nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már vagy 1 éve járunk nagyon szeretjük még mindig egymást, de most kiakarjuk próbálni együtt. Mikor fekhetünk le együtt az ágyban a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének lehet h még korai nem tudom.De mindenesetre a barátnőm nagyon akarja és én sem mondok erre nemet.Még gondolkozok rajta.Ő 13 én 14.
2008. aug. 6. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan tudjátok, hogy hogyan védekezzetek, akkor 1 év utána nyugodtan lefeküdhettek, természetesen csak akkor ha mind2en akarjátok és felkészültetek! Viszont ha még korainak érzed akkor még várjatok egy picikét!
2008. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is meg ö is akarjátok ,akkor nincsen vele gond.De elötte sok-sok petting hogy megsiemrd a testét,Ne tervezzétek be elöre melyik nap mikor mennyi,mert akkor csak feszültség lesz.Engedjétek el magatokat,csak a másikra figyeljetek lehetöleg zavartalan környezetben.A védekezést ne hagyjátok ki!
2008. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Persze,a védekezédra gondolunk majd feltétlenül.
2008. aug. 6. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 év után már természetes, hogy a szexre is gondoltok, mégha elég fiatalok is vagytok. Ha mindketten úgy érzitek, hogy felkészültetek, és nem fogjátok megbánni, na meg persze megbeszéltétek, hogy mivel védekeztek, akkor már lefekhettek egymással.
2008. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nagyon korai, még gyerekek vagytok.
2008. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!