Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl aktív vagyok, sosem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl aktív vagyok, sosem tudok leállni, ezt nem bírják a lányok. Miért?

Figyelt kérdés
Elég pörgős gyerek vagyok, és néha nem bírják a lányok, sőt, még idegesítőnek is találják. De én szeretem az "Eksönt", a történéseket, ha valami történik, legyen az egy kis veszekedés, hatalmi játszma, vagy akár egy kis mozgás, stb. Nem tudok hátraülni, csendben egy lánnyal, kanapén, nézve a csillagokat. Nem tudok kávézgatni órákon át. Hanem kell valami "eksön". Nem bírom a "punnyadást". És nem bírják ezt a lányok.
2010. jan. 13. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az azért van mert az endorfin(boldogság)hormonok termelődnek.
2010. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmit olvastam. :)
2010. jan. 13. 22:45
 13/17 anonim ***** válasza:

Dehogynembírják a csajok sőt.... a legtöbb csaj nagy pörgős :P

Énmeg már nem...... szeretek punnyadni a válaszom legtöbbször hogy maajd....jól betépve lassulni stb....Nekem meg egy ilyen nyugis csaj kell :D

2010. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

idáig mindig pörgős csajokkal hozott össze az élet,ésmár nemtudok újra felgyorsulni hozzájuk már nyugis lettem*


17/F

2010. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utálom a hiperaktív,nagy hangú,pörgő forgó,állandóan vigyorgó embereket.Ne csodálkozz ezen,hogy nem bírnak elviselni.Az emberek többsége nem ilyen.Én is jobban szeretem a nyugit.
2010. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként 19/F
2010. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Eredj favágónak és majd lenyugszol, de fejszét használj nem láncfűrészt, így hatasosabb lesz !

Egyébként, kinek tetszik egy mitugrász bohóc, aki mindenkit piszkál meg hősködik, hogy milyen vagány, egybekent a csillapodásra az is jó ha kivered !

2010. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!