Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A plázacicáknak/jó csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plázacicáknak/jó csajoknak miért ők jönnek be?

Figyelt kérdés
A plázacicáknak, nagyon jó csajoknak mindig csak a kigyúrt,szépfiu,keménygyerekek és az alfahimek jönnek be ! De ez miért van ?:S
2010. jan. 13. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Tlán azért mert a kis kényes barátnőjei lenéznék hogy neki egy kevésbé helyes fiu a barátja azért szerintem de szerintem ha te kevésbé vagy helyes attól még találhatsz egy ezerszer jobb csajt aki legalább nem olyan kis kényes mint a plázak*rvák
2010. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Minek kell neked üresfejű plázacica? Amúgy meg nagyon találnak az üresfejű kigyúrt alfahimek a szintén üresfejű plázacicákhoz :D
2010. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert a fiúk ha választhatnak egy csúnyácska és egy bombanő között, ők se a csúnyácskát fogják választani.
2010. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Plázacicák=jó csajok? Érdekes elképzelés.Majd kinövöd, az ostoboid libákat. (már ha tetszenek, kedves kérdező)Ha nem akkor Gyúrd ki magad te is.Amúgy ostoba ostobát keres.kb.
2010. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, hogy off, de a kigyúrt pasik miért lennének feltétlenül ostobák??
2010. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem az ostobaság dominál hanem a pénztárcád vastagsága.nézhetsz ki akárhogy a pénztől forog a világ.
2010. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A világ, na meg a pláza :D
2010. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
sokak számára pláza,meki,smink,dugás=világ
2010. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nana a kigyúrtság ne legyen már ekvivalens azzal,hogy a hülye az illető.Én is edzek elhihetitek,mégis olvasott,művelt vok,dolgozom,nyelviskola,egyetem.Csak ennyi.


Amúgy meg azért,mert aki add magára logikus,hogy csdak olyan párt keres aki szintén add magára.

2010. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel a jó csajoknak van választási lehetősége, így a számukra legjobbat igyekszenek választani.
2010. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!