Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, ha elhagytak másért?

Figyelt kérdés
Valaki privibe?
2014. aug. 13. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
egy szót mondanék: pálinka
2014. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, én szívesen meghallgatom a történeted ha szeretnéd :)
2014. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el sokkal egyszerűbben, mint ha olyan dolog miatt nem kaphatnád meg akit szeretsz, amiről egyikőtök sem tehet. Így tisztában lehetsz azzal, hogy valami nem stimmelt köztetek.
2014. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogy tudod feldolgozni azt, aki elhagyott téged másért? A húsfeldolgozóban, bosszúból...
2014. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nekem rövid procedúra az biztos. Ami segített, hogy megértettem, hogy a másik miért tette, amit tett. Ezzel mondjuk lehet, hogy kiváltságos helyzetben vagyok, mivel az amit mondanak az emberek, sokszor nem a valódi okok, hanem csak egy magyarázat, ami neki kényelmes (vagy ő maga sem tudja a valódi okot).

Az segített még, hogy ránéztem az életemre, a céljaimra, kitaláltam újra, hogy mit szeretnék az élettől (nem csak párkapcsolat tekintetében), és azon dolgoztam, azokra koncentráltam, amik nem párkapcsolattal kapcsolatosak. Aztán a többi cél megvalósításában elért sikereimmel fokozatosan visszanyertem az életkedvem, pozitív lett a kisugárzásom, és hirtelen jelentkezők is lettek. Nem egyszer fordult elő velem, de ezek segítettek.

2014. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És nem voltál bizalmatlan az újal szemben? Mert nekem ez kicsit gondot okoz.

Viszont céljaim vannak,egész jól vagyok már,csak az rossz mikor látom őket együtt. Még ezen kéne túljutni.

2014. aug. 13. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!