Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a barátnőm unja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a barátnőm unja már a kapcsolatot. Hogyan lehetne feldobni?

Figyelt kérdés

kicsit több mint 10 hónapja vagyunk együtt és egyértelmű utalásokat kapok tőle, hogy ez neki így nem jó. szex nem volt és nem is akarja. Nem is szexuális témájú ötlet, hanem valami más kellene inkább.Nekem sem ez a célom, mert látom rajta, hogy nem szeretné.

Szeretném valahogy felpezsdíteni a kapcsolatot, mert ő egyáltalán nem tesz érte semmit.sőt!és mert nagyon szeretem de napról napra egyre lehetetlenebbenek tűnik. kérlek mondjátok meg, ti mit csinálnátok. 17/F 16/L


2010. jan. 13. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ő nem tesz érte semmit az úgy elég nehéz, mindenképp beszéld meg vele.
2010. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nehezíti is a dolgomat azzal hogy semmihez sincs soha kedve...
2010. jan. 13. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első hozzászóló jól mondja!

Egy kapcsolathoz két ember kell.

Ha te megteszel mindent, de ő semmit, akkor teljesen felesleges erőlködnöd, mert csak szélmalomharcot fojtatsz.

Kell neked egyáltalán ez a kapcsolat?

Nem lenne jobb neked, ha egy olyan emberrel lennél együtt, aki értékelni is tudja azt amit teszel?

2010. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kell igen, csak nem ilyen formában ahogy most van, hanem ahogy régen volt. Csak az utóbbi 1 hónapban lett ilyen, ismeretlen okokból.

Lehet hogy én vagyok a béna, de nem tudok vele ilyenekről beszélgetni, mert mindig eltereli a témát. Ha tovább folytatom bevágja a durcát és még ott sem vagyok ahol eddig voltam.

én annál kitartóbb vagyok, hogy az első problémánál már a szakításon gondolkozzak, viszont fogalmam sincs mitévő legyek

2010. jan. 13. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

szia az eddigi kommentekkel egyet értek.

+ tényleg beszélj vele, h szeret e, vagy h mit érez, és segítsen változtatni.

Mindenképpen csináljatok közös progit, de ne legyen társaság, Pl menjetek el korizni, v színház, v csináljatok olyat amit eddig még nem.

vettél már neki vmit? Pl 1 szál rózsa, világítós kispárna, plüsmaci. vegyél vmit s utánna üljetek le beszélgetni.

2010. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy már nem szerelmes.
2010. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, megleptem, mindig a kedvében járok. én a stresszre is gondolok, a tanulás miatti stresszre, de ekkora hatással lenne rá?
2010. jan. 13. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem hiszem

Plusz, ha te mindenben a kedvébe jársz, annak oldania kéne a stresszt.

Úgyhogy szerintem ezt a variációt kihúzhatod.

2010. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!