Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokkal lehet feldobni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
az a problémám, hogy távkapcsolat, és csak hétvégén tudunk találkozni. ilyenkor ő napközbe a haverjaival edz, este jön hozzám pár órára ki. ilyenkor mindig filmnézés, szex, és ez nekem unalmas. Neki mivel fáradt, nem. 3-4 hete járunk, és én már most érzem, hogy ez nekem kevés. szerintetek mit lehetne tenni? Az is probléma h én sokkal inkább társasági lény vagyok mint ő, ő csendesebb típus, mellesleg 10 évvel idősebb mint én.
2011. febr. 5. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit...

Te vagy a lány ugye?

És a 10 évvel idősebb pasiddal jársz, akinek elég heti 2-3 óra tévézés meg szex?

Nekem ez kihasználás szagú.


De remélem tévedek, ezért itt a tanácsom:

Próbáld meg rávenni, hogy több időt töltsetek együtt, és ne szexeljetek, hanem csináljatok, tartalmas dolgokat, menjetek együtt sétálni, vagy menjetek el egy kiállításra ami érdekel titeket, esetleg egy színházi előadásra.


Mert ebből látszik, hogy érdekled-e vagy sem.

Ha ezeket végigszenvedi érted folyamatosan nem csak alkalmanként, akkor tényleg szeret, de ha csak kihasznál, és szexet akar semmi mást, akkor meg úgy fogja gondolni hogy nem éred meg a fáradtságot.


És igenis a szexnél kell megfogni a férfit.

Ha megvonod a szexet és úgy is szeret, akkor szeret igazán.

2011. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VLC, windows media player
2011. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, az lemaradt, 19 éves lány vagyok, és miatta szakítottam az előző barátommal.. egyébként másfél hónapot várt rám, volt barátom amikor megismerkedtünk, ha akkor nem adta fel olyan könnyen, ezzel vigasztaltam magam, h csak nem használ ki. és szeretem is, de nem mondtam meg neki, mivel ő se mondta még h szeret, és amikor mondom neki h elhanyagolva érzem magam többször felhív, de akkor is kevésnek érzem ezt a hetente 2szer pár órát, nem tudom mit csináljak..:(
2011. febr. 5. 19:44
 4/4 A kérdező kommentje:
ha tud vki még programajánlatot írjon légyszi:)
2011. febr. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!