Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihülő kapcsolatot hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihülő kapcsolatot hogyan lehet feldobni? Mikor van az, hogy már reménytelen a dolog, vagy mikor lehet még megmenteni?

Figyelt kérdés

9 hónapja járok a barátommal, egész télen nem csináltunk szinte semmit, az otthon ülésen kívül, így kezd unalmas lenni a dolog. persze egyre többet veszekszünk, a lángolás sem a régi és program hiányában a téma szám is csökkent... lehetne ezen segíteni? vagy hagyjam?

már beszéltem vele... de nem olyan egyszerű programokat szervezni, egyetemisták vagyunk, ráadásul ő orvosira jár, így alapból heti 2szer találkozunk általában... és akkor is hétköznap, amikor másnap megint egyetem

régen jó volt minden, ez kb 1 msáfél hónapja tart...régen sok programot csináltunk, mondjuk akkor még jó idő volt.. mozi, bicikli, strand, margitsziget, koncertek stb én 19l ő 21f


2011. márc. 4. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálunk is..de nekünk ez tönkretette a kapcsolatot...kb 3hete külön....
2011. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

mind a kettőtöknek akarni kell hogy rendbe jöjjön és ne hüjjön ki a szerelem. Beszéld meg vele hogy mind a ketten tegyek érte,hogy ne rosszul végződjön. Egy kapcsolatot akármivel fel lehet dobni(ha igazán szeretitek egymást).

Gondolok én dunaparti holdfényes sétára,piknik egy gyönyörű helyen ahol pl lehet látni a naplementét,egy közös fürdőzésre, vagy akár otthon egy közös gyertyafényes fürdőzésre,masszírra stb... De tényleg mindenképp a pasi is tegyen érte!

2011. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt. 1 hete külön. :(
2011. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Itt a tél, a programok hiánya miatt ellaposodott a kapcsolatunk. Szerencsére van lehetőség éjszakai fürdőzésre fedett, benti medencében.:) olykor-olykor ha úgyérezzük szánunk rá egy szombati napot hétvégenként:) sokat segít. Ha jön a jobb idő, biztos találtok majd programokat mint eddig is. Egyébként szerintem, ha ezen gondolkozol, nyílván fontos neked, hogy rendbe hozd, amíg rendbe akarjátok hozni, van értelme megmenteni!!
2011. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudom a titkot, de nem fecsegem el, mert akkor kevesebb megromlott kapcsolatból tudnám kiragadni a csajt:p pedig annyire egyszerű, de az eddigi tanácsadóid rossz irányban kapisgálnak. Akarás még nem szült vágyat..
2011. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hanem??? ne csigázz!
2011. márc. 7. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
tarts szeretőt!
2011. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
priviben elmondom:)
2011. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!