Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt meglehet bocsáltani ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt meglehet bocsáltani ha egy nö lép fére? Illetvel ezt ha elmondja? Vagy inkább ne mondja a párjának?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Tehát félreléptél, és az a kérdés, hogy elmondhatod-e a párodnak anélkül, hogy kivágna, mint a macskát? Nos ez mint sok más dolog az életben relatív. Mivel te ismered a párodat, így neked kell tudnod, hogyan fogadná az örömhírt, és mit reagálna rá. Persze a körülmények sem utolsók, hisz nem mindegy kivel csaltad meg, mikor, és hol... Először mérlegeld azt, hogy szükséges-e megosztani vele a történteket, vagy akivel megcsaltad titokban tudja-e tartani. Sok szerencsét!
2008. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de lelkiismeretfurdalásom van!
2008. aug. 5. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
szerintem mondd el neki és mondd el azt is h szereted őt és amásikkal ez csak egy szexuális dolog volt de érzelmileg semmiképp nem kötődsz hozzá...őszinteség a legjobb még ha kudarc lesz is a vége különben egész életedben ez fog téged kísérni és attól fogsz félni hogy az a másik elmondja e neki...
2008. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul érzed magad, akkor bármi is lesz, mondd el a párodnak. Reméljük értékelni fogja, hogy őszintén elmondod és nem mástól kell megtudnia. Persze fontos, hogy nála mi a megcsalás, beszéltetek-e már erről... mármint hogy mit szólna, ha egyszer kiderülne vagy ilyesmi.
2008. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"de lelkiismeretfurdalásom van!" - vagy erőt veszel magadon és nem figyelsz a lelkiismeretedre, ha már így sikerült, vagy erőt veszel magadon és vállalva a következményeket, könnyítesz a lelkiismereteden. Make your choice!


"szerintem mondd el neki és mondd el azt is h szereted őt és amásikkal ez csak egy szexuális dolog volt de érzelmileg semmiképp nem kötődsz hozzá...őszinteség a legjobb..." - Te honnan tudod, hogy a másikkal csak egy szexuális dolog volt és érzelmileg semmiképp nem kötődik hozzá? Ha ez az igazság, akkor az őszinteség tényleg a legjobb lehet, de ha nem ez az igazság és mégis ezt mondja neki, akkor megint csak a lelkiismeretével kell majd elszámolnia.

Én továbbra is azt mondom, hogy mérlegelje a lehetőségeket, és azokhoz mérten hozza meg a megfelelő döntést, ne pedig ránk hárítsa a választást, mert nekünk aztán végképp mindegy, hogy vele mi történik, de mi nem is ismerjük a részleteket, szóval érdemben nem is tudunk megfelelő tanácsot adni.

2008. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak jobban a szívükre veszik ha őket csalják, mintha ők csalják a párjukat!


Egy régi székely viccel tudom bemutatni:

A székely bácsi elmegy az ügyvédhez, hogy válni akar:

-Aztán mi a gond bátyám?

-Megcsalt az asszony!

-Aztán maga nem lépett még félre soha?

-Na figyeljen! Ha belelépek a tehéntrágyába, akkor lemosom a csizmát, aztán el van intézve, de ha a tehén belecsinál, akkor ki kell dobni az egészet!


Tudom a férfiak mind disznók!

:)

2008. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig jobb ha tőled tudja meg, mint mástól. Ennyivel tartozol neki.
2008. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lelkiismeretfurdalásod a következménye az egésznek, azt pedig neked kell viselned, hiszen felnőtt vagy (vagy nem?)!!! tkp ez a büntetésed.

Nem terhelheted rá a párodra azt, hogy megszabadulva attól (a lelkiismeretfurdalástól) utána vidáman éld az életedet, mintha mi sem történt volna. Ha elmondod, te megkönnyebbülsz, neki pedig az ő hibája nélkül fájni fog. Neki ezekután két választása marad. Vagy véget vet a kapcsolatnak, vagy megbocsát (de azt tiszta szívből, teljesen nagyon nehéz, keveseknek sikerül), és akkor te minden felelősség alól fel vagy mentve?

2008. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!