Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Szeretem őt nagyon, és (azt hittem) ő is szeret, az esküvőnket tervezzük, 1,5 éve vagyunk együtt, én 24 ő 27.


Igaz, kicsi vagyok (160) ő meg magas (198), de ez eddig nem zavarta, sőt mondogatta, hogy nem szereti a magas lányokat. 1 hónapja kibukott, hogy őt nagyon zavarja hogy kicsi vagyok, hogy nézünk már ki egymás mellett, mint az óriás meg a törpe. Erre nagyon kiakadtam, de arra gondoltam, futó hülyeség, de ha mégse, hát segítek rajta, és elkezdtem magassarkú cipőt hordani, ami amúgy nem volt a stílusom. Minden rendben is volt. De ma - nem vettem magassarkút. Feszengett velem amíg az utcán voltunk, de aztán kibökte, hogy miért nincs rajtam magassarkú, stb, pici vagyok mint egy törpe, reméli a gyerekeink nem lesznek ilyen picik, és lehet hogy magasabb lányokat kellene őneki keresnie. És hogy tartsunk szünetet. Most szünetet tartunk. De már én is mondtam, hogy ez jó ötlet, mert nem hiszem el, hogy ez a külsőség fontosabb lenne annál, mint amit egymás iránt érzünk!?


Annyira fáj a dolog!! MOst vagy nem szeret, vagy egyszerűen ennyire külsőséges? Vagy csak én fújom fel a dolgot? De közben sír, hogy mi van ha hibát követ el és már késő lesz? Meg hogy szeret.


De mi lesz később ha már most ilyen a helyzet? A szívemmel imádom, állandóan rá gondolok hogy mit csinálhat egyedül, de az eszem elítéli ezt a viselkedést...Nagyon nehéz elfogadnom. Bele kellene törődnöm? Ilyen hülyeség miatt elveszíteni azt akit szeretek? Vagy ez csak egy intő jel?


2008. aug. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy két lehetőség van:

1. Csak indokot keres arra, hogy szakíthasson. Valamivel meg kell magyaráznia.

2. Mások esetleg tényleg megjegyzéseket tettek a magasságkülönbségre, és ez zavarja. Én ezt tartom valószínűbbnek.

Ha szeret, úgyis visszamegy hozzád.

2008. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy barátai, vagy mások az utcán beszólnak emiatt és ezért zavarja ennyire? Bár akkor sem értem, ha igazán szeret akkor ez nem kellene hogy gond legyen. Talán van más baj is a kapcsolatban amiről nem beszél, mindenképp meg kell ezt beszélnetek.

Az én barátnőm csak 152 cm, én 184, sokszor kapunk beszólást az utcán, meg furán néznek, de engem sosem zavart, így szeretem őt:)

Remélem valahogy sikerül rendbehoznotok a dolgokat.

2008. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én viszont az első variációt tartom valószínűnek, hogy ürügyet keres a szakításra. Istenem micsoda hülye indok. Ha nagy lenne a melled, akkor azért kérne szünetet, hogy miért nem kicsi, vagy talán fordítva.. ez meg ugye kézenfekvő volt. Hát mondhatom, ennél valami nyomorult hazugság is jobb lett volna. Óvodában szokás ilyesmi miatt veszekdni. Nem biztos, hogy vele kéne leélned az életed, még a végén elhagy majd, hogy hízok 30 kg-t a terhességed alatt. Bocs, nem akartalak megbántani, csak felnyitni a szemed, meg egy kis önbecsülést verni beléd. Sok szerencsét a továbbiakban!!
2008. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még ha mondták is neki esetleg azt,hogy hogy mutattok együtt,több,mint egy évig mégsem zavarta...Most,hogy ő időt kért tőled,mi fog változni,a szünet alatt hirtelen megnyúlsz majd jópár cm-t?Most hirtelen igen,szerintem ez inkább egy nagyon rossz és gyenge kifogás lehet a szakításra.
2008. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha 2 ember tényleg szereti egymást akkor mind1 hogy néznek ki...nálunk fordítva van a barátom alacsonyabb(5-7cm-el) és soványabbis nálam..eleinte zavart mert beszólogattak és rosszul is éreztem magam emiatt..de amióta megbékéltem ezzel és nem veszem komolyan az ilyen embereket azóta elmúltak a beszólogatások...igaz hogy még ma is furcsán érzem magam néha ha vele sétálok de imádom és le nem cserélném egy kosarasra sem:D

tehát szerintem ha igazán szeretne :

1. ez nem lenne probléma

2. asszem tényleg indokot keres csak

(bár lehet h tényleg csak zavarja és eddig azért nem volt gond neki mert észre sem vette...akkor viszont saját magának kell belátnia a dolgokat és ha szeret akkor úgyis elfogadja ezt... :)

de ha ezt hozza fel akkor mondd neki h vannak más emberek is akiknél van ilyen és mégsem adnak mások szavára ;)

2008. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet h idokozben rajott h megiscsak egy magasabb lannyal szeretne osszekotni az eletet tartosan. Lehet h beijedt az eskuvotol es meg nem biztos magaban. az is lehet h megsimerkedett egy magasabb lannyal aki mellett jobban erzi magat es netan erzelmei megvaltoztak. Ilyen hulyeseg miatt nem szoktak szunetet kerni. Meg milyen hulyeseg h szunetet kerek. most vagy szakit veled vagy nem szakit. egyebkent ez a szunet dologbol nekem is volt reszem es nem sult el jol. az erzesek megvaltoztak a szunet alatt, es utana mar en is maskepp altam hozza, orultem h visszajott hisz ez volt legfobb vagyam, de tavolsagot tartottam mert feltem az ujabb csalodastol, tehat nem volt olyan felhotlen az egyuttlet volt benne vmi glitch. es utana ugyanugy elbizonytalanodott magaban es szakitott igaz akkor mar nem ert olyan varatlanul es nem viselt meg ugy.

Tudom h nem a kulso a fontos meg a cm, de en is voltam olyan szituban amikor osszejottem a sraccal nem zavart h alacsony, megfogott a belseje, de az ido folyaman egyre jobban zavart h alacsony, nekem sosem volt alacsony pasim, es mindig 180cm koruli vagy afeletti pasik jottek be. es igencsak elgondolkodtatott h szeretnek e hosszabb tavra tervezni. nem a beszolasok miatt mert ezek sosem erdekeltek, foleg nem tisztelem az olyan bunko embereket akik besozlogatnak, hanem elsosorban magam es a jovom miatt. elgondolkodtam mi lenne ha az elet osszehozna egy olyan pasival aki belsoleg is es kulosleg is bejonne, es meg van a bizonyos cm, mellette maradnek vagy kikacsingatnek a kapcsolatbol. es erre nem tudtam egyertelmu valaszt adni h igen mellette maradnek. ez engem jobban zavart mint a beszolasok. es lehet h a pasid ezen gondolkodott el es elbizonytalanodott. de szerintem egyszerubb ha oszinten leulsz vele es elbeszelgetsz errol rola.

2008. aug. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem tök butaság lenne emiatt szakítani!! Én magas vagyok (174 cm), a barátom is magas... Szóval nekem ezzel nincsenek gondjaim. De pl ha én meglátok egy ilyen párocskát, hogy a leányzó picike, a barátja meg magas, inkább aranyosnak tartom, minthogy beszólnék vagy ilyesmi. Szerintem nagyon aranyos tud lenni :D Nagyon szurkolok Nektek :D Sok sikert kívánok!
2008. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kiderült végül hogy igazából más a baja csak nem tudja kifejezni... Remélem én is, hogy azért minden rendbe jön :(
2008. aug. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!