Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhat a szerelem pár hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a szerelem pár hét alatt?

Figyelt kérdés
Ha még csak az ismerkedés fázisában vagyunk( beszélgetés,flört) és az egyikőnk elmegy pár hétre nyaralni,addig lehetséges,hogy a másik félben elmúlik az érzés? Vagy csökken? Mert bennem ugyanúgy ég a tűz,mint mikor elváltunk...alig várom h újra lássam Őt...vajon Ő is így érez? ( lány vagyok)
2008. aug. 5. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. hiába kérdzel ilyet, közülünk senki nem fogja kitalálni mi jár a srác fejében. Ha szerencséd van akkor minden a régi lesz, ám ha ennyi idő alatt elmúlik akkor nem is szeretett igazán.
2008. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik, akkor az nem szerelem, csak egy fellángolás. De ne aggódj emiatt, felesleges ilyen miatt idegeskedned. Biztos beszéltek telefonon, abból is sok minden kiderül, mert ha ő is mondja, hogy hiányzol neki meg ilyenek, akkor nem múlik el a szerelem csak úgy.
2008. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy igazán jó párkapcsolatban a felek újra és újra egymásbaszeretnek. Lehet, hogy ez csak pillanatnyi fellángolás volt részedről, de az is lehet, hogy most egy "nyugisabb" időszak következik részedről.
2008. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. utólag láttam, hogy milyen hülyén sikerült megfogalmaznom.. bocs :D
2008. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát,igazából telefonbeszélgetés még nem szokott lenni,annyira "jóban" azért még sajna nem vagyunk...bár lennénk...csak az elején tartunk a dolgoknak...de az utolsó választ nem értettem: hogyhogy nyugisabb időszak??
2008. aug. 5. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy értettem, hogy pár napig/hétig (egyénfüggő) "legyugszol" és kevésbé kívánod. Nem vagy olyan tüzes. De ez még nem jelenti azt, hogy kiszerettél belőle. Jóesetben vihar előtti csend.
2008. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hello,na látom,jó sokáig tartott a válaszirás! :D :D :D Viccet félretéve: köszi az eddigi válaszokat,végülis nem múlt el a dolog,viszont nem is léptünk előre...:S sztem ebből már nem lesz semmi...:(
2008. szept. 28. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Hm... nekem fura hogy két hét alatt lettél szerelmes... tulajdonképpen még nem is ismered... :)
2009. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem két hét alatt lettem az,több hónapja ismertem már akkor.:)
2009. ápr. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!