Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálom vagy szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult a dolog, nem is akarom teljesen kifejteni, inkább körülírnám. A lényeg az, hogy van egy lány, akit az élettörténete miatt egyszerre sajnálok és szeretek. Véletlenül sem szánom, ne értsetek félre, egyszerűen csak szeretném ha újra boldog lehetne. Baromira egyedül van és látszik rajta az a mély szomorúság, régen nem ilyen volt, csak teljesen szétmentek körülötte a dolgok. Azt vettem észre, hogy nagyon örül nekem, talán újra boldoggá tehetném. De egyrészt nem tudom eldönteni, hogy ez milyen érzelem részemről, másrészt fogalmam nincs, mi legyen. Elég közel kerültünk már egymáshoz, viszont van jó néhány komolyabb bonyolító tényező, aminek a megoldásához nem biztos, hogy elég a tapasztalatom. Szóval egyrészt nem merek lépni, másrészt nem bírom nézni a szomorúságát, viszont a dolog már jóval több egy szimpla barátságnál. A következő lépésen tényleg baromira sok múlik, nem akarok önző lenni, mert én most másodlagos vagyok, viszont nagyon nem szeretnék ebben a helyzetben rossz döntést hozni. Nem tudom mennyire voltam érthető. :/ Nagyon jó lenne tudnom, hogy az eszemre, vagy a szívemre hallgassak-e.

2014. aug. 6. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sajnálatod egy idő után átalakult szeretetté.
2014. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél!
2014. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nálam is van egy barát (aki nőből van),

megszerettem és megsajnáltam. Fontos nekem, bár u-

tóbbi időben hanyagolom, mert probléma van, és nem

tudok rájönni, mi a baja velem. Ha megkérdeztem,

akkor a "semmi, hagyjuk" volt a válasz. Pedig tény-

leg nem cseszegetésből kérdezem, hanem mert egysze-

rűen nem emlékszem rá, nem tudom, mivel bánthattam.


Nekem ő mindig is barát marad, nem akarok tőle többet,

de úgy aggódok érte, mintha családtag lenne, és tudom,

hogy nagyon rossz a helyzete.

2014. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amibe jobb nem készakarva ilyen olyan okok miatt belepiszkálni... Szimplán csak hagyd, hogy alakuljon magától! Ha (itt most érzelmi térre gondolok) ő is akarja azt hogy neki jobb legyen és pl veled, akkor az úgy lesz. Ebben más dolog nem befolyásoló tényező. Sajnálatból viszont nem lehet együttlenni valakivel. Senkinek sem lenne jó.
2014. aug. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszok, köszönöm! :)
2014. aug. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!