Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom már szinte elviselhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom már szinte elviselhetetlen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Izlésileg nem vagyunk egyformák amit Én szeretek zenét azt elitéli de amit Ő szeret azt nekem is kell szeretni. Ha valami rosszat szolok egyik zenére amit hallgat akkor meg kiabál velem akár a buszon akárhol. teljesen kiforul ilyenkor magából . Most megyünk majd 3 napra kettesbe "nyaralni" adok ég neki egy esélyt hogy probáljon megváltozni mert ha nem akkor Én ezt nem birom tovább és szakítok. Amúgy még szűz vagyok lehet jó ötlet volt még nem oda adni neki ? 18L vagyok ő meg 20 F
2014. aug. 1. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni az ilyet!
2014. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ezen a beszélgetésen már átestünk párszor
2014. aug. 1. 09:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Az összes körülményt figyelembe véve!

1. Nem értem ezt a pátiszt, mitoszt, lila ködöt a szüzességről! Kicsit racionálisan kellene gindolkodni!

2. Hagyd ott! Lehet agonizálni, csak késöbb sokkal sz..bb lesz!

2014. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Talán épp a szexhiány miatt ilyen feszült. Lazítsatok.
2014. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]


a te barátod a 4es számú eset

2014. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia kedves kerdezö!


Nekem pontosan ez a problemam a parommal. Csak annyi a külömbseg,hogy en vagyok a fiu es a baratnöm az, akivel nem vagyunk egyformak es sokszor kiakadt hülyesegek miatt.


En mar honapok ota azon gondolkozok,hogy szakitsak-e vele. Mi most fogunk ket hetre nyaralni menni es meglatom,hogy hogyan fog viselkedni es milyen lesz vele. De nem hiszem, hogy sokaig együtt fogunk maradni...


Sok sikert kivanok es,ha kerdesed van vagy irni szeretnel, akkor irjal nekem.


19F

2014. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a csába, de komolyan. Van értelme ilyen topa emberre pazarolni az idődet, ahelyett, hogy valakivel harmóniában legyél? A palid egy barom, ez lejön a rövid leírásodból. És nem csak a zenei stíluskülönbségek adják a problémát szerintem.
2014. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!