Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom már szinte elviselhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom már szinte elviselhetetlen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Izlésileg nem vagyunk egyformák amit Én szeretek zenét azt elitéli de amit Ő szeret azt nekem is kell szeretni. Ha valami rosszat szolok egyik zenére amit hallgat akkor meg kiabál velem akár a buszon akárhol. teljesen kiforul ilyenkor magából . Most megyünk majd 3 napra kettesbe "nyaralni" adok ég neki egy esélyt hogy probáljon megváltozni mert ha nem akkor Én ezt nem birom tovább és szakítok. Amúgy még szűz vagyok lehet jó ötlet volt még nem oda adni neki ? 18L vagyok ő meg 20 F
2014. aug. 1. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
jó ötlet , nehogy odaadd egy olyannak aki nem szereti a zenei stilusod
2014. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2014. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ez nem csak zenei stilusra értem meg akarja mondani szabadidőmbe mikor nem vele vagyok mit csináljak baj ha játszok pc én baj ha filmet nézek . Milyen telefont vegyek milyen ruhát vegyek neki nem tetszik a szoknya mindent hogy éljek elviselhetetlen lassan zene csak egy pl volt
2014. aug. 1. 08:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Elsőnek: nem tudom, feltűnt-e, de nem a zenei stílussal van baj...

Kérdező: hagyd ott, mert az, hogy így viselkedik, az egyáltalán nem normális

2014. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én kiadnám az útját. Aki a zene miatt ki tud borulni, az milyen lesz ha komolyabb gondjai, gondjaitok akadnak? Szerintem ebbe gondolj bele... 24L
2014. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"adok ég neki egy esélyt hogy probáljon megváltozni mert ha nem akkor Én ezt nem birom tovább és szakítok"


miért csak ő változzon????? kompromisszum készség mind2-tökben benne kell legyen!!! tényleg hagyd el ha a saját ízlésed szerint akarod csak formálni...jobb lesz mind2-töknek


21F

2014. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
úggy kiabált velem a buszon mint mások a megcsalásért megvárom még hátha alakít valamit magán de nem sok reményt fűzök hozzá
2014. aug. 1. 08:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen lehet nekem kell változni miért is ? eddig is nekem kellett mindent eltürni és alkalmazkodni hozzá
2014. aug. 1. 08:58
 9/17 anonim ***** válasza:
próbálj beszélni vele, de ha továbbra se változik szakítsatok
2014. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kommunikáció...rendesen beszéljétek meg a dolgokat és a kompromisszumokat meg kell kötni...mind2-en adjatok kicsit, hogy kaphassatok!
2014. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!