Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idióta minden pasi?

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval. Még csak 4-szer találkoztunk. Mondtam neki ha nem jó az első randi akkor ne találkozzunk többet. De ő mégis akart velem találkozni, én nem nyomultam rá. Minden alkalommal amikor találkoztunk azt írta hogy jól érzi magát. Azt mondta hogy ő nem egy bulizós fiú, nem szereti az alkoholt, nem dohányzik. A volt barátnőjét azért koptatta le mert bulizós volt és nem foglalkozott vele.

Azt mondta hogy kedves, aranyos lány vagyok de ő túl komolytalan hozzám, mert én túl komoly vagyok. De hát nem vihoghatok minden percben. Ezalatt a randik alatt meg se fogta a kezemet, a 2-ik randin megcsókolt, de félve. Azt mondta hogy ő még nem volt együtt senkivel. Vagy nekem nagy az elvárásom hogy már a 2-ik randin lehetne azért csók? Azt írta hogy velem nincs gond, de ha később megismerném rájönnék hogy nem illünk össze. Pedig normális fiúnak tűnt, mondtam hogy őszinte lehet velem, ha az első randi nem volt jó, mondja meg, de nem mondta. Ő is akart velem találkozni. Eddig azt mondta hogy neki egy normális lány kell, és nem szereti a k*rvákat, de ezek szerint ez még sem így van. Ő 20 éves én 22.


2014. júl. 21. 23:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Pingvin.
2014. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy rossz pasit, ezért általánosítasz, brühühü.
2014. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mi a tököm van, már bocsánat:D nem bírom értelmezni
2014. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Újabb férfigyűlölő kérdés.


Miért nem ismerkedsz inkább más fiúkkal?

2014. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Gyáva fíreg. El köll taposni az ilyent.
2014. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts légyszi..
2014. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De mi a véleményetek az ilyen viselkedésről?
2014. júl. 21. 23:22
 8/31 anonim ***** válasza:
28%

Hát fogalmazni megtanulhatnál, mert ez nagyon zavaros... :D

Amúgy meg ezt a kérdést nem fogják törölni, de ha van olyan, hogy miért r1banc minden nő, azt valahogy egyből eltüntetik... :D

2014. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ah sokkal szarabb tapasztalataid is lesznek még ennél...

De vannak normálisak azt azért ne feledd.

2014. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Neked komolyan ennyi eszed van 22 évesen?
2014. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!