Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Péntek este ha a pasitok munka után (este 9) még fogná és elmenne motorozni, arra ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

és miután feljött fb-re benyögné ezt nektek,hogy motorozni volt.

A távolság köztetek 6km!!

És ezt eljátsza elég gyakran (nem mindig motorozás,de valami kifogása mindig van az ellen,hogy talizzatok)



2013. máj. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

az durva. én hisztit csapnék. lehet csajhoz megy

miért nem délelőtt motorozik?

sötétben jobb talán? miért nem visz el téged?:)

2013. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
közölném hogy jöjjön értem és menjünk motorozni. vagy elvenném tőle a motort és én mennék vele *-*
2013. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A motorozás ellene nem lenne kifogásom, ez a saját szórakozása, kikapcsolódás, nem kellek én oda, menjen csak egyedül.


Ha azonban mindig lenne kifogása a találkozások ellen, azt nem hagynám szó nélkül.

2013. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

most meg írta fb-n,hogy pill...20 percre eltünt

a pillre én nem írtam semmit erre amikor visszajött akkor benyögte,hogy megy aludni...


felhívtam és megkérdeztem,hogy ez mi volt?

erre azt mondta azért lépett ki,mert nem válaszoltam a pillre és besértődött

szerintetek normális??????????

2013. máj. 31. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nyugi, legalább összeilletek.
2013. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó ezt mire érted?
2013. máj. 31. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen fészbukos kapcsolat? :D

Arra nem gondoltál hogy más csajjal motorozgat mert te nem vág hajlandó menni vele?

Elárulom, ez a helyzet.

2013. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!