Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény? Fog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Fog még keresni? Vagy vége? És ha vége akkor miért nem mondja el h miért?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete tallálkotzunk utoljára. 5 nap után keresett, de én az előtt hívtam vagy 15x meg írtam neki de nem reagált. Aztán hívott, mintha semmi sem történt volna, meg h beszélni akar velem. Úgy volt h aznap lejön, de nem jött, azóta se jelentkezett:( A haberjai azt mondják h dolgozik... de egy sms-t írhatna nem?!! De legalább az okot elmondhatná... mert foogalmam sincs h miért tette ezt :\'( vagy most mi van? ő 25 én 18
2008. aug. 3. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szemét dolog igy lekoptatni valakit. Gondolom nem szeret téged (bocsi). Hagyd őt a fenébe, menj el bulizni, szórakozn a barátnőiddel, aztán majd csak jön valaki, aki megérdemel téged. Ha mégis kell a magyarázat menj el hozzá egy olyan időpontban, amikor biztos otthon van...
2008. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de...:( semmi baja nem volt egy hete amikor nála voltam:(
2008. aug. 3. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megy,meg nem hív,egyáltalán nem keres,nem kell ok,hisz nagyon valószínű sajnos,hogy miről is lehet szó.Kényelmesebb volt neki így eltünni,mint elmondani élőben,ami gyáva és és nem túl szép dolog...Szerintem ne hívd,ne írj neki.(Ha meg mégis akarna magyarázatot adni erre az egészre esetleg,akkor keressen ő téged)
2008. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz...hagyd az egészet...még ha nem is állt szándékában lekoptatni(pedig valószínü h sajnos ez történt) akkoris egy szemét h mégcsak nem is keres meg nem válaszol..
2008. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!