Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit h akarjon megallni mellettem? Vagy hagyjam h elje az eletet?

Figyelt kérdés
Egy honapot jartam valakivel, akit nagyon reg ismerek.20 vagyok. Egy este mondta h szeret, es utana kesz, nem talalkoztunk. Msn-en beszelgettunk, es elmondta h nem szeretne csalodni, engem se akar megbantani, de fel h nem allna meg a helyet.Amugy volt egy nagy csalodasa, s mondta h nem mer szerelmes lenni tobbet, nagyobb a felelem. Ma osszefutottunk par haver, es o is ott volt..egesz este csak neztuk a foldet, es egymast, mar mindenki megmondta nekem, h mit tesszuk a hulyet, tiszta h nagyon odavagyunk egymasert...Beszeljek vele errol? Erdemes lenne visszaszerezzem?
2008. aug. 3. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

természetesen probáld meg visszaszerezni. mutasd meg neki hogy nem kell csalódnia melletted. az neki se jó ha úgy érzi hogy mindig csalódik mert akkor teljesen el fog zárkózni és nagyon nehezen lehet majd vele tartani a kapcsolatot

mert egy idő után az a folytonos csalódás amit érez átterjed másra is és egyáltalán nem szeret majd társaságba lenni

2008. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: mutasd meg neki hogy nincs mitől félnie :D
2008. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ellentmond maganak..Mondja, h milyen jol szorakozik, de mikor lezserul veszem, akkor elerzekenyul..s kezdi h mennyire sokat jelentek neki..
2008. aug. 4. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!