Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja együtt vagyunk, minden rendben köztünk, jól kijövünk:) Sexben is minden működik, kivéve egy dolgot... Hétfőn megemlítettem neki, hogy már nagyon régóta nem elégített ki orálisan, én persze mindig megteszem neki, ha kéri, ha nem. Hétfő óta nem történt semmi és ma reggel megemlítettem neki a "problémámat" újra. Erre a következő volt a válasza: most kell megtennem? Majd utána, hogy nekem nem kellene őt kényszerítenem...

A válaszom az volt, hogy akkor tegye meg, ha akarja, nem azért, mert én mondtam neki. Kicsit összevesztünk ezen, mert én szeretném ha megtenné, hisz nekem sem esik nehezemre az ő irányában. MIt gondoltok várjak vele? (Nekem hozzá tartózik a sexhez, szóval nehezen viselném, ha nem adná meg nekem!)

Köszi a válaszokat!

L/20


2010. jan. 8. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A barátod elég önző. Ő elvárja, és hagyja, hogy kielégítsd, de ő nem hajlandó rá. Mondd meg, hogy te nem kényszeríteni akarod erre, de rosszul esik, hogy nem akar neked örömet okozni.
2010. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igazad van . de vannak olyanok akiknek ez kényelmetlen vagy visszataszító lehet. én is voltam már olyan nővel aki az istenért sem akarta bekapni. nem értem őket de el kell fogadni. ha viszont lustaságból nem csinálja az már probléma. nálunk fordított a helyzet. nekem nem mindig engedi a bnőm h kinyaljam pedig imádom nyalogatni szívogatni szopogatni jó nyálasan...váááááááá
2010. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg van, hogy valaki nem szereti. Nincs ezzel gond, nem szerethet mindenki mindent. Akkor nem önző, ha nem várja el tőle, hanem a saját örömödre csinálod, azonban ha elvárja tőled, ő meg cserébe nem nyújtja, akkor önző.
2010. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Jaaaaj, ez szomorú... nem valami korrekt a párod... de szerintem ne említsd neki többször, már biztosan nem felejti el és ha mondanád újra és újra, csak ideges lenne tőle, ami senkinek sem kell. Valami baja van a dologgal...esetleg meg kéne tudakolni, hogy mégis mi, hátha van rá megoldás. Én pl egyszer észrevettem, hogy egy újfajta homeopátiás szer miatt más az ízem odalent és akkor nem is hagytam neki, hogy megtegye, mert én éreztem volna magam rosszul, ha rossz az ízem... Egyébként teljesen jogos a kérdés, és tényleg nem értem a hapsidat... majd szólj, hogy sikerült-e megoldani a problémát! 18/L
2010. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz, tulajdonképpen nem várhatod el tőle. Viszont dönthetsz, hogy megfelel e neked így ez a kapcsolat, rákérdezhetsz, hogy mi ennek az oka. Elmondhatod neki, hogy ez számodra fontos lenne, ő is elmondhatja, hogy őt mi gátolja ebben, hogy megtegye.


Ha elegendő informácód van, akkor már látod, hogy lesz-e ebben változás vagy nem, hogy elviseled-e orális szex nélkül is a kapcsolatot v. szakítsz vele.

2010. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező! Megértelek, ismerős a helyzet nálunk is ez van sajnos. És tudom róla, hogy szereti csinálni, legalábbis régen szerette. És félre értés ne essék, oda figyelek a higiéniára is. Még is nekem is sokszor kell szólnom, és kicsit már én is unom hogy szólok neki (ő mondjuk nem balhézik érte, mert tudja hogy igazam van) akkor eltelik néhány nap megteszi, de nem szólhatok neki minden második hónapban. Én úgy próbáltam megoldani, hogy én is visszavettem a neki nyújtott orális öröm mennyiségéből, de ezzel se értem el semmit, csak ba.szogat, hogy már egy hete nem csináltam neki.. Próbáld ki ezt a megvonást, hátha nálatok bejön.


21/L

2010. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

11.27-nek

"nem valami korrekt a párod..." Miért?? Lehet,hogy ő nem szereti ezt csinálni.Nem vagyunk egyformák a szex terén se.

A kérdező nem azt írta,hogy a srác elvárja tőle az orális szexet,hanem,hogy ő örömmel,és magától teszi meg neki...Akkor nem moroghat,hogy "bezzeg én csinálom,de te nem!" Kérdező annyit tehetsz,hogy elmondod neki,hogy neked is jól esne...Ha ezek után sem csinálja akkor bele kell nyugodnod,és reménykedni hátha egyszer megteszi.Ha úgy csinálja,hogy neki kényszer akkor neked sem fog jól esni,így nem lesz értelme...

2010. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
48%
Keress fel engem, én imádok puncit nyalni!;)
2010. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapszabály: Bármit elvárhatunk másoktól, ha elfogadjuk a csalódást, ami akkor ér minket, ha mégsem következik be, amit várunk.


Egyéb esetben legyünk óvatosak az elvárásainkkal!

2010. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Az én barátom szereti csinálni, de neki is szólni kell érte... nem igazán értem mert nagyon figyelek a higiéniára.

Szerintem mindenképpen elvárhatod! Vagy addig ne csináld neki, ameddig Ő se neked. Egy idő után muszáj észbe kapnia, mert ez elég bántó...

2010. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!