Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapot voltunk együtt. Sokáig nem láttam, aztán hazajött, minden happy volt 2 napig, és utána egyszercsak szakítottunk.. nem tudjuk miért, nem állt szándékunkban. Habár, tudom, ez így hülyén hangzik.

De a következő volt a probléma: kijött mindaz, ami 8 hónapig bennünk volt. És mérgezte a kapcsolatunkat. Nekem az utóbbi időbe súlyos családi problémáim voltak, és ez kihatott a kapcsolatra is... túl sok problémát zúdítottam rá is, szomorú lett minden. Tudni kell, hogy neki van egy szinte tökéletes élete, semmi rossz nincs az életébe, de komolyan! Tudom. Ő egy boldog ember, mondhatni. Én nem voltam az. A boldog emberek keresik a boldog embereket.. Szóval nem csak ennyi. Én már elég régóta küszködök a hiúságommal.. ez is sokszor görcsössé tett. Így utólag nézve, a legnagyobb indok az, hogy nem voltunk boldogunk. Csak elvileg. Mikor együtt mentünk valahova.. nem mosolyogtunk.. sétáltunk, de nem volt nevetés, mosolygás, és a többi, ami kell. Ami érdekes, hogy mikor őt megismertem (2 heti ismerettség után összejöttünk!), azért jöttünk össze, mert imádtunk együtt lenni... együtt nevetni. Állandóan nevettünk. És.. szinte hihetetlen, ahogy elkezdtünk járni, szinte a 0. pillanatban már meg is szünt ez az állandó nevetés. Voltak nagyon szép részei is a kapcsolatnak, de zord korszakok is. Ő most azt mondja, nem tud felejteni. Én előre nézek. De már én se tudom, mit akarunk. Hogy egyáltalán én akarnám -e.. újrakezdeni. Mindketten úgy érezzük most, hogy \'se veled-se nélküled\', pontosan. Én már egy kicsit inkább úgy, hogy akarom, de nem így. Hanem teljesen máshogy.

Tanultunk sokat a kapcsolatból.. vége.. de így se jó.. valami hiányzik. Nem tudom, akarom-e őt. Nekem is voltak dolgok, amik nem voltak jók a kapcsolatba, úgy érzem , önző volt. Ezen pl. nem tudom mennyire lehetne változtatni... Segítsetek. Előre nagyon köszönöm!


2008. aug. 2. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez a szakítás nagyon hirtelen jött és oka sem volt az h ő boldog ember az nem baj azért van melletted h veled legyen és téged is boldoggá tegyen és figyeljen rád.Szerintem lekéne ülnötök megbeszélni a dolgokat és szünetelnétek kicsit elgondolkoznátok hogy mit akartok mindd a 2en.Ha problémáid voltak nem baj h elmondtad neki legalább segített átvészelni (gondolom)ott volt melletted nekem is hasonló volt a helyzetem :( De ha szeretnél beszélgetni vkivel irj nyugodtan privit:)
2008. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy azt hiszem, rájöttem, mit jelentett az a nevetéses dolog.. hogy túlságosan elköteleztük magunkat egymásnak. Pedig csak lazának kellett volna maradni.. ugyanoolyan lazának mint előtte. De akkor ezt hogy lehet helyrehozni? Legyünk megint barátok?.. Aztán megint kezdődik előlről.. igaz, sok-sok tanulsággal. De én félek. És azt se tudom, akarom-e.
2008. aug. 2. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan laza már soha nem lesz mint az elején volt, mivel meg és kiismertétek egymást a 8 hónap alatt...

Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok és még én sem tudom, hogy mit tegyek igazán, de megfogom próbálni újra... mert szeretem.

2008. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm ha irsz privit meg adom az msnem és ott beszélgethetünk:)
2008. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írtam.. és sajnos visszajött nekem. Valóban írhatok neked? Kicsit bizonytalan.
2008. aug. 2. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze írj nyugodtan :)
2008. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!