Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az amikor egy házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor egy házasságban élő férfi elkezd egy másik nő iránt érdeklődni? Egyáltalán van-e annak valamilyen jele, ha egy másik nő kezd neki tetszeni?

Figyelt kérdés

Itt még nem gondolok feltételen megcsalásra.

Nem vagyok egy féltékeny típus, éppen ezért fogalmam sincs mire figyeljek oda, ugyanis nem túl jó ez a házasság már egy ideje....és nem szeretném ha egymás idejét feleslegesen rabolnánk.


2010. jan. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van jele, mert ahhoz először el kell távolodnia a párjától, csak ez történhet szinte észrevétlenül a másik fél számára. De miért találgatnál? Szerinted ha rákérdeznél, nagyon megharagudna? A reakciójából elég sokat le tudnál venni, mégha nem is mond igazat.
2010. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék rákérdezni! Elég lobbanékony természet. Félek a konfliktusoktól, nem szeretnék veszekedni. És amúgy sem hiszem, hogy bevallaná... Szerintem valamelyik kis kolléganő lehet a dologban.

Én itthon vagyok a második kisgyermekünkkel, lehet, hogy becsavarodni készülök, de úgy érzem, hogy nagyon magányos vagyok és már ő sem törődik velünk.

Feleslegesen nem akarok vitát. Éljen ha akar, még fiatal.

2010. jan. 7. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megromlott a házasságotok, akkor elég nehéz észrevenni, hiszen akkor gondolom nem is nagyon figyeltek egymásra.. Nálunk ugyanez volt, ugyanígy a második gyerek után.

Ilyenkor jól jön a női megérzés.. Nekem is ez jött be. Próbáltam mondani, hogy beszélgessünk, de semmi reakció. Inkább máshoz ment "beszélgetni". Állítólag nem történt semmi, tényleg csak beszélgettek, de mivel nem voltam ott, nem tudhatom. Amikor ez kiderült utána egy kicsit jobb lett a helyzet. Úgy látszik kellett valami, hogy észrevegyük, hogy elveszíthetjük a másikat és azért a gyerekek szempontjából sem mindegy.. Most pedig, hát elég nehéz. Igazából élünk egymás mellett, mert már egy kicsit belefáradtam. Túl sok idő telt el, és már nem tudom, hogy mit akarok. Most jól érzem magam a bőrömben, odafigyelek magamra is, mert rájöttem, hogy attól hogy gyerekeket szültem, nem vagyok egy leharcolt robot, hanem igenis nő maradtam, még ha ezt a párom nem is vette észre (eddig).

De ez az én történetem, és nem feltétlenül kell, hogy ez nálatok is így legyen.

Próbálj meg egy kicsit magadra is figyelni. Tudom, nehéz a gyerekek mellett, de muszáj, mert ettől te is jobban érzed majd magad. És akkor talán ő is rádöbben, hogy nem kell másfelé kacsingatnia, hiszen ott vagy neki Te!

Kitartás és ha mindketten akarjátok, még rendbe jöhet minden!

2010. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor foldul elő ha otthon nincs minden rendben és úgy olvasom ez nálatok pont így van. Jelek: nem akar szexelni, beszélgetni, közös programot. Közömbös, ingerlékeny, sokat van távol ilyen olyan indokkal. Ismerős szitu. Jobban ad magára mint előtte. Hát én elváltam két gyerekkel. Nem bántam meg, de nagyon nehéz ha szétmegy egy család. Az nagyon jó tanács, hogy adj magadra, ne csak a férjed miatt, hanem az önbecsülésed miatt is. És próbáld újra meghódítani. Ha valaha szeretted, az biztos nem volt véletlen, küzdj a házasságodért, ne csak a gyerekek miatt, hanem mert a házasságban vannak hullámok, de sokan megoldottak már szerencsésen ilyeneket. Sokat kellene beszélgetni. Esetleg legyél titokzatos, hátha a férjednek jót tesz egy kis féltékenység. Tudom hogy bele lehet fáradni a hétköznapokba, de az nyer aki küzd. Sok sikert!
2010. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem én tovább lépek.
2010. jan. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!