Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a nő és a férfi dolga egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nő és a férfi dolga egy házasságban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

nő: semmi

kan: minden

2010. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz mind a kettőnek bizonyos mértékig. szeressék egymást, neveljék közösen a gyerekeket, tiszteljék egymást, mindent beszéljenek meg. de a nő dolga egyébként a ház tisztán tartása, meleg étel, tiszta ruha, tisztaság, rend, bevásárlás esetleg, bár azt a férj is megcsinálhatja. a férj dolga pedig szerintem az udvar rendbetartása (fűnyírás, kocsi tisztán tartása), munka neki is mint az asszonynak. ha ilyenekre gondoltál. de nálunk például úgy működik, hogy én dolgozok, tanulok, háztartást vezetek, mosok, főzök majdnem mindennap, takarítok hétvégenként, néha én nyírom a füvet, ha a férjem sokáig dolgozik, rendet rakok, bevásárolok, vasalom az ingeit, stb. neki pedig az a dolga, hogy ugyanúgy dolgozzon, füvetnyírjon, a kocsit ő takarítja általában, de egyébként más nincs. de kinél hogy. ez sok mindentől függ. hogy kinek milyen munkája van, mikor ér haza, milyen időbeosztásban dolgozik, milyen mentalitású stb. mert pl uncsitesómék beosztják még a házimunkát is. a férj mosogat, porszívózik takarít míg az asszony főz süt. nekem nem ez az elvem. főleg hogy eleve szeretek tenni-venni-pörögni. ez ember és kapcsolatfüggő. de persze ha már van gyerek az más. akkor ha már nagyobb ő is besegíthet.
2010. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kert nincs,gyerek viszont van(pici baba)
2010. júl. 12. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

miért kérdezed?


...általában kialakul, hogy ki a rendszeretőbb, az általában többet takarít. Tudom, hog maradiság, de én szeretek "otthont teremteni", kitakarítani, dekorálni, vacsorát főzni, elviszem a mosodába a szennyest, mittudomén.


akkor is így volt, amikor én is teljes munkaidőben dolgoztam (ahol élünk, heti hat nap, 9-10óra a munka)- valahogy feladatomnak érzem, de ha nem csinálom meg, elmosogat ő, vagy bevásárol stb.


ha baba van , és a nő marad otthon vele, akkor gondolom a férj dolgozik, ilyen esetben célszerű kikalkulálni mennyi pénzt "ad haza", a nő abból vásárol meg neveli a gyerkőcöt. de az fontos hogy a férfi is kivegye a részét a gyereknevelésből, fürdetés, játék napi rendszerességgel, esti mese, miegyéb.


és a férfi dolga elvinni a nőt vacsorázni :D

2010. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!