Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdőre vonjam ezért?

Figyelt kérdés
Barátom tudta, hogy fenyegeti az a veszély, hogy el kell mennie máshová (elég messzire) dolgozni. Ha nagyon akarta volna kapcsolatok útján elintézhette volna, hogy maradjon. Ő viszont azt mondta, hogy inkább dolgozik keményen, és rendesen, és akkor úgyis engedik maradni. Viszont nem így lett. És most szörnyen haragszok rá. A hülyesége miatt kell egy évig kb. távkapcsolatban élnünk. Már arra is gondoltam, hogy mi van, ha nem is akart maradni. Ha ő el akart menni, és ezért nem engedte, hogy elintézzék neki az ismerősei a maradást. Nem tudom mit gondoljak. Mióta kiderült, hogy mennie kell, azóta teljesen magába zuhant, sír, és bánja, hogy nem engedte, hogy elintézzék neki. Én meg nem tudom megvigasztalni. Én nem csak szomorú, hanem mérges is vagyok. Dühös vagyok rá, mert ha engedi, hogy szóljanak az érdekében, és bejuttassák, akkor nem itt tartanánk. Megmondjam neki, hogy mit gondolok? Megmondjam neki, hogy szerintem direkt intézte így?
2010. jan. 6. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mondd meg. en is merges lennek.
2010. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy normál,nem távkapcsolatban élő tudja milyen jo az ha naponta láthatja a másikat...


lenne lehetőségem angliába kimenni,havi 400ezerért

de tulzootan szeretem ahhoz a páromat,hogy itthagyjam,ő nem jöhet velem,nem hagynám,hogy sulit félbehagyja miattam

inkább én is suli még,majd ha ő befejezte,akkor én át levelező,és együtt el

de itt sosem hagynám,hogy akkor távkapcsolat,majd 1 év mulva jön utána...


ha megtenné velem,amit veled a párod,fix h nem állnám meg szo nélkül

2010. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az szerintem sokkal lényegesebb kérdés, hogy min változtatna, ha ezt a fejéhez vágnád. Ha tényleg látszik rajta, hogy megbánta és szenved valószínűleg ugyan azt a fájdalmat élheti át mint te. Ha te az ő helyében lennél neked hogy esne, ha a még a párod is beléd rúg?

Ha meg tényleg szándékosan nem tett semmit mert el akar menni és úgy vágod a képébe, akkor meg csak ledegradálod magad arra a szintre és utólagosan is bebizonyítod, hogy megérdemelted amit kaptál. Tényleg mindenki ezt találja normálisnak, ha gondom van, bántottak, megsértettek, akkor bosszuljak meg mindent és tegyem én is ugyan azt?

2010. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 12:46-ossal értek egyet!


Elhiszem, hogy most fáj neked, és dühös vagy rá, de szerintem próbálj inkább melléállni. Ha direkt intézte így, legalább meglátja, milyen kincset veszítene veled.

2010. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom mit csináljak. Most beszélgettem el a legjobb barátnőmmel, aki jól ismer mindkettőnket, és a kapcsolatunkat is. Ő azt mondta, hogy eszembe ne jusson, mert a barátom azért nem akart a kapcsolatai révén előnyhöz jutni, mert becsületes, és ne tegyem még rosszabbá számára ezt az időszakot. Úgyhogy lehet, hogy hallgatok. Nem tudom. De hogy lehetett ennyire naiv? Eddig is tudtam róla, hogy gyermeki lelke van, de nem gondoltam, hogy ennyire. Vagy csak tényleg jól kitervelt mindent. Nem tudom...

2010. jan. 6. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha szeretitek egymást akkor miért ne bíznál meg benne? Azok alapján amit mondasz, a barátod becsületes, tisztességes embernek tűnik, az ilyeneket bántja úgyis az egész világ, legalább Rád hadd számítson. :)
2010. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!