Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat lett a megcsalás?

Figyelt kérdés

Hányok attól, hogy mindenki félrelép! Ez genetikailag kódolt?! Vagy most ez olyan divatos? Szar ember vagy, ha nem dugsz mással is?! Esküszöm nem értem!!! Megcsalt ismerőseim szát megszámolni sem tudnám, amire pedig a legallergiásabb vagyok, hogy ha egy terhes nőt csalnak meg!!!

Talán a sex a baj, vagy a szerelem hiánya... vagy pusztán ez így szokás mostanság...

?!?!


2010. jan. 5. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez egy eléggé indulatos kérdés lett...

De értem mire gondoslz, és énis undorodom ettől a "mai" világtól iylen szempontból...illetve undorodom, hogy egy igencsak féltékeny hisztispiicsává tett :D de msotani barátom elviseli, és soha nem is kacsintott félre =) vannak kivételek!

2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is feltűnt h egyre többen elég érdekes szokásokat vettek föl a szexben :S de az h ez divat lett-e, nem mondanám! én nem tudnám elviselni a lelkiismeretem, ha megcsalnám a barátomat. ha valaki félrelép, szerintem az az érzelmek hiánya, de a legtöbben akik megcsaltak valakit, azok nem reklámozzák senki előtt. uh szerintem mindenkinem van egy kis szégyenérzet, ha ilyet tesz. különben meg aki megcsal valakit, az önmagát is megcsalja, mert olyat tesz ami ellentétet von egy korábbi döntése mellett ;)
2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pasi vagy? ha igen, akkor kihalófélben levő faj vagy.. vigyázz magadra :S
2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyanezen háborodtunk fel a barátommal a napokban. Nem értjük, hogy ez emberek (nők és férfiak) egyaránt hogyan k*félhetnek állandóan félre. Könnyebb azokat a párokat fejben tartani az ismerettségi körömben, ahol még nem volt megcsalás. Divat. Undorító divat. Éljen a 21. század! És lesz ennél rosszabb is, én azt mondom.
2010. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem, lány vagyok! 24 éves, és a környezetmben mindenkit megcsalt már a barátja! És nem szar fapinákról beszélek, dögös hús-vér nőkről!!! Persze sokan nem is tudják... kb minden egyes emberről tudok valamit, de nem annyira közeli barátok hogy szóljak. Viszont a legjobb barátnőmet is csalta a pasija, szóltam neki, azóta menden ugyanúgy ment mint régen.

Az én pasim elvileg nem csalt meg, de egyre kiábrándultabb vagy! Szerintem csak jól csinálja. :(

2010. jan. 5. 21:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Gerinctelen emberek mindig is voltak. A leggusztustalanabb dolog ha valaki félrelép. Aztán lehet jönni hogy mert már nem volt olyan a kapcsolat, meg így meg úgy. Akkor is egy féreg aki félrelép és képtelen előtte kidobni az adott illetőt.
2010. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
terhes nőket azért csalnak meg,mert a pasinak már nem tetszik,hogy a nő meghízott, most nem tud szexelni(ha mondjuk már 7-8-9hónapos körül van a baba akkor nem ajánlott)...egyszerűen nem olyan tökéletes a nő,mint amiket a média reklámoz...terhességi csíkok, nagy has, nagy comb..stb..kinek tetszik ez?
2010. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg egy kapcsolatban jól érzi magát mindkét fél és nem a szexről szól, hanem valami többről, addig nem lesz megcsalás.. Legalábbis engem eddig nem különösebben érdekeltek ilyen szempontból a lányok, amikor van bnőm :)

De, hogy az árnyoldalamat is bemutassam, ha valakivel "csak úgy" lennék, akkor lehet megfelelő alkalom esetén félrekefélnék.


21F

2010. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen... a terhesség valóban így működik... de ez egy közös dolog, ami azt hiszem megér annyit, hogy ilyenkor ne alázzák meg a nőt! Mondjuk ilyenkor a nőnekk sem szabad úgy tennie, mintha nem lennének szükségletei a párjának... de tegyük fel kielégíti őket, még lehet akkor is meg van csallva... talán az alapvető tisztelet hiányzik...
2010. jan. 5. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megycsalás lett a divat.Az csak következménye a ma divatos kapcsolatoknak.Régen,mielőtt lefeküdtek egymással,hónapokig ismerkedtek a másikkal,és ha megértették egymást,akkor jöhetett a szex.Ma a lányok is néhány nap vagy hét után ágybabújnak a fiúkkal,és a kapcsolatban a legfontosabb a szex.Ha már kezd egy kicsit laposodni,akkor jöhet az orál,az anál vagy a még perverzebb dolgok.Ha pedig már nem tudnak újat nyújtani egymásnak,akkor jöhet a megcslás.És ebben a nők sem különbek a férfiaknál.

Tisztességesebb lenne a párkapcsolatot befejezni,de sok esetben kényelmes az együttélés,amit nem akarnak elveszíteni.

A nő kiszolgálja a férfit stb, a férfi eltartja a nőt és lehetne sorolni az okokat,amiért nem szakítanak.

Ha meggondoltabban kezdenének párkapcsolatot,nem csak a szexre épitnének,akkor kevesebb lenne a megcsalás is.

2010. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!